Arabasını satmak isteyen var mı?

Kodla Büyü
mustafa_ogr' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-grande-punto-1-4-motor-95-beygir-6-ileri-vites-hatasiz-60249543/detay/

Bu benim aracımın ilanı.

hocam niitin sen ya?... ben bu aracın 2007 modelini ve dolusunu 19.600 e aldım. hem de geçen sene...hem de otomatik vies..

hocam 2006 model chevrolet lacetti 1.4 SE aracım var 43.000 km de. Aracım garaj arabasıdır içinde sigara içilmemiştir.

ijklmno' Alıntı:
Arkadaşlar sıfır araba almayı düşünüyorum ama önce forumdaki arkadaşlardan arabasını satmak isteyen var mı sorayım diye düşündüm.

Arabasını satacak olan arkadaşlara duyurulur...

Birde tavsiye edebileceğiniz araç varsa yazar mısınız?

Teşekkürler...

arabamı satıyorum. ford connect 2008 model hiç bir problemi yok full sistem :)
ne kadar verirsiniz.

turhank' Alıntı:
Sıfır olarak aldığım 2008 Model Clio HB var 38.000 km, Satmaktan çok takas yapmak istiyorum özellikle eşiminde kullanabileceği otomatik bir araç tercih sebebi olur.

bu arabaya ne kadar istiyosunuz acaba ...

bilgisayarhocam' Alıntı:
2011 opel astra classic III 1.4 Konfor Paket 7000 km. de. bir ihtimal yıl sonunda aracımı değiştirebilirim dizel araç almak için.

Hocam bende sizdeki aracın sıfırına takılmış durumdayım şu sıralar... Araç hakkındaki yorumuzu alabilir miyim?

Enişte 3 ay önce 2005 1.6 Focus aldı. 22 bin veren olursa satacak :) Uygun fiyata almıştı arada kazanalım diyor şimdi. Araba temiz. Satarsa yine uygun fiyata 2005 ya da 2006 Focus bakacağız :)

Bende de 2004 1.6 Avansis elegant serisi mevcut. renk siyah, değişen yok, boya yok, servis bakımları aksatılmamış, otobanda fazlaca gezmiş, krem renkli deri döşemeli bir toyota bulunmaktadır. İlgilenen arkadaşlara duyrulur. cengo505@hotmail.com

bekir özdoğan' Alıntı:
Metehan' Alıntı:
2004 Toyota Corolla Sol 125.000 Km + Lpg
kaç para diyorsun kardeş toyotaya
24.000 lira diyorum hocam...

servis bakımlıdır araba. sağ tarafta sürtmedne dolayı boya var. 8 Airbag,ABS,ESP,EDL,ASR,ön arka kol dayama ,dijital klima,ön arka sis farları,vs vs vs. 10 gün önce bakım yaptırdım yine serviste. zenon farlar vardı söktürdüm orjinal taktırdım.

2002 Focus Ghia 142000 de Lacivert Otomatik vites LPG'li. Göstergeli park sensörü var. Aracımın motor performansı bilgisayar testinde %91 çıktı. Koltuklar ve döşeme bej renkte. Çok temiz bir araç. İçinde sigara içilmemiştir. Değişen parçası yok. 2-3 parça boya var. 20000 TL den aşağı düşünmüyorum.

Hocam 2011 model Kia Rio Hb. 1.4 100 bg. Beyaz 5 cam film 8000 kmde araba hala aldığım gibi sıfır araba anlatmaya gerek yok ABS, 4 cam otomatik, park, yağmur sensör falan en dolu modeli LPG takılı orjinal araç ve LPG 5 yıl garantili.... aklına böyle arabayı neden satıyosun diye soru gelmesin bu benim 6. arabam hastalık işte napaşım yeni focus almayı düşünüyorum ilgilenirsen slh040@hotmail.com

2008 Opel astra 1.6 twinport 74.000 de, kaç para eder acaba? Piyasayı takip edenler bilebilirler

nefbote' Alıntı:
2005 model opel astra cd sedan ve 80 000 km den az araç arıyorum...

Hocam eski ev arkadaşım 2005 veya 2006 nclub satıyor 60 binde eski kasa seversen (sedan tüplü)

Geri