Arabasını satmayı düşünen var mı ??

Kodla Büyü

omeryilmaz

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar. Temiz bi araç bakıyorum.
clio,r19,corolla,megan,accent era,honda civic,mazda 3.
Lpg li yada az km dizel aracını satmak isteyen arkadaşlarla haberleşelim.

Ben satmayı düşünüyorum ama size uyar mı bilmem
r19 Eropa 97 model
174.000 km lpg işli
2013 haziran ayına kadar vize var.
km de ortalama (karışık) 20 kuruş
şehir dışı 17-18 kuruş sürüşe bağlı olarak (Temmuzda 16 kuruş yakarak ist. gidiş gelip yaptım)

9500tl istiyorum

hangi ildesin hocam,
benim aklımdan geçmiyor değil
honda civic hanım düz vitesle anlaşamadı otomatiğini almayı geçiriyordum aklımda ama kıyıpda satamıyorum,
(nfs deki arabam,özellikle aradığım kasası)

Ben denizli deyim.
Arabamda güneş yanığı var ama boyatmadım.
Boyalı denilince kaza yapmış gibi anlaşılıyor.
Çekişi güzel bir araba Hatchback

öğretmen arkadaşta 2004 model dizel dinamik megane var. satmayı düşünüyor alacağı araca karar verince satacakmış.

omeryilmaz' Alıntı:
hocam Bursadayım.

craxx hocam km biraz yüksek.eşimde kullanacağı için hidrolik direksiyon olsun istiyorum.

Hocam bu konuda eşinize öğretmek istiyorsanız km si biraz daha düşük bir araba fiyatı yüksek değilse r19 eropa uygun bir arabadır diye düşünüyorum.

Aldığınız fiyata da satabilirsiniz bu arabayı.
Eğer kaza olmazsa tabii.

km si yüksek ama arabayı kullanıma bağlı ve arabanın bakımları (yağ değişimleri filanda önemli diye düşünüyorum)

Benden önce ki öğretmen arkadaşta arabaya iyi bakmış bende iyi baktığımı düşünüyorum.
Karar sizin.
Sahibinden.comda ilanı yeniledim. burdan veririm ilan linkini ordan arabayı görürsünüz.

hocam otomatik istemissin demissin bende sırf otomatik diye satmayı düşünüyorum

2000 model bora comfortline 1.6
atiker sıralı tüp rushsata işli

gri renk sunroof dahil full+full denilen model

hidrolik direksiyon abs bir cok özelik mevcut

216000 km de yüksek gelebilir ama ben 2008 yılında aldıgımda da 206000 de aldım serviste baktırdım motorda hiç bi aşınma yok

değişen parcası tok gayet temiz ve şık bi arac yalnız ben otomatikten sıkıldım

4 adet bu yıl takıldı toyo marka özel hız tekeri 750 tl verdim ;)

nese istedigim ücret 17.800 gaziantepte

bilgisayarhocam' Alıntı:
öğretmen arkadaşta 2004 model dizel dinamik megane var. satmayı düşünüyor alacağı araca karar verince satacakmış.

Hocam hangi ildesiniz ve fiyat olarak ne düşünüyor ve km nedir?

Bende Satıyorum 2010 Model Fabia 1.2 LPGli, Çelik Cant, ABS,Klima,Yol Bilgisayarı, İmoblazer, Uzaktan Kumanda, Hava Yastıkları, 2 Renk İç Döşeme, Krom alaşımlı göstergeler, 17.500 KM de.Ful+Full araç, sigara dahi içilmemiş, ikinci el şoför değmemiş, ev alacağımdan dolayı satılık. Bazalt Grisi.

Hocam güzel bi konu açmışınız, elinize sağlık

bende temiz bir araba arıyorum, marka model önemli değill

2001 model OPEL ASTRA EDITION KM=8200 DE her şeyi orjinal, kullanırken zevk alacağınız bir araba , 23.000 tl. Motor akasamında her şeyi yeni trigger kayışı,buji,yağı vs... MANİSA

mdelier' Alıntı:
Bende Satıyorum 2010 Model Fabia 1.2 LPGli, Çelik Cant, ABS,Klima,Yol Bilgisayarı, İmoblazer, Uzaktan Kumanda, Hava Yastıkları, 2 Renk İç Döşeme, Krom alaşımlı göstergeler, 17.500 KM de.Ful+Full araç, sigara dahi içilmemiş, ikinci el şoför değmemiş, ev alacağımdan dolayı satılık. Bazalt Grisi.
hocam fabia 2010 modelde TSİ motor değil mi?

alperre' Alıntı:
mdelier' Alıntı:
hocam fabia 2010 modelde TSİ motor değil mi?

TSİ Motor değil hayır, TSİ motora LPG takılmıyor.

Bende bu aralar satsam mı satmasam mı aklından geçirenlerdenim. ama illa satacam diye ilan ver telefonlara ecvap ver uğraşmak ölüm gibi bir tanıdık alaca dese sattım diyecem..
araba 2006 opel astra twinport classic km=87000 tüplü lovato
beyaz renk manuel vites çelikcant takılı lastikler tam iki ay önce aldım 600 tl performans lastiği 2000-2500 km yaptım.
75000 de trigger balatalar değişdi.
bilmem uyar mı
yer hatay ama adanalıyım

Hocam ben de yarı yıl tatilinde satmayı planlıyorum.
Honda civic 1.6 ies 2001 model.
BRC tüp(15000 km oldu daha takılalı)
Araç orijinal 85.000 .alırken ilk sahibinden servis bakım kağıtlarıyla beraber aldım.(70.000 km de aldım hemen lpg taktırdım)
İstanbuldayım.
Abs var.airbag yok.
Kaza bela yok çok şükür.
alt tamponda sağ tarafta çok az local boya varmış.(alırken usta dedi)
Satma sebebim honda civic 1.6 Vtec almak içindir(2006 model)

Bende de 2008 Clio HB etreme 1.2 Benzinli 75Bg 40.000 km Platin Gri aracım var sıfır aldım hep ben kullandım satmayı düşünüyorum. İlan sitelerinde şimdilik yok. Boya yok ön tamponu sürtmeden dolayı kaskodan değiştirdim. gerçi yeterli açıklama yazdım. Fiyat konusunda verebileceğiniz fiyatı burdan yada özelden yazabilirsiniz.

valla ben de çok acil araba arıyorum. Eskişehir -ankara taraflarına kadar gidebilirim bakmak için. 18-23bin tl kadar ayırdım. daha çok polo,fiesta, 2005 altı focus olabilir. Açıkçası tutulurluğu, yakıtının az olması öncelikli kriterlerim.
Wgolf hocam sizin araba bana uygun görünüyo aslında ama kilometre biraz daha az olsa olurmuş.
Jetcool ve turhank hocam sizler önce bi fiyat verseydiniz keşke

hocam inegöldeyim. 2004 mazda 3 dynamic var.brc.112 binde ilgilenirsen özelden mesaj at. satmayı düşünmüyorum ama mazda 3 de karar kılarsan görüşelim

Geri