Aramızda resen atanan var mı?

Kodla Büyü

gunhkn

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar resen atamadan hep bahsediliyor. Ama etrafımda norm fazlası olup resen atanan görmedim. Farklı illerde farklı kurallar olduğunu biliyoruz.

Siz atandınız mı ya da birebir şahit olduğunuz arkadaşınız var mı?

ben atandim hocam.Ist da iken norm fazlasiydim.kontenjan mebde de norm fazlasi görünüyordum.bi ara dedilerki senin tayin hemen alttaki okula cikti.cokta dikkate almadim.Ama sonradan ben okuldan gitmeden benim okuluma bi arkadas atandi:) bende il disi tayinle baska okula geldim.Resen atanma olmasada su oluyor.Kontenjan mebde siz giden olarak görünüyorsunuz vede tayin dönemi baska bilgisayarci sizin okul gelebiliyor.Sahsen benim öyle oldu..bilginize...

hocam geçen sene istanbulda çalışan bir çok bilişim teknolojileri öğretmeninin yerini resen değiştirdiler. bende dahil. itirazlar olunca il milli eğitim kısmen geri adım attı. yer değişiklikleri isteğe bağlı olarak yıl sonuna bırakıldı. ama bu arada kimisi gidip başladı kimisi başladığı yerde yine norm fazlası oldu. bazıları da yıl sonunu bekledi ve bu süre zarfında okul normları yeniden düzenlenince geçici olarak sorun çözüldü. ama topun ucundayız hocam. bunun yasası yönetmeliğide var norm fazlasıysan her an gidebilirsin. senden gitmeni isterler gitmezsen seni boş bir yere gönderirler abartılı olacak ama il dışına bile gönderme hakları var...

Bu aralar yine bizim burada her zamanki gibi dilekçe istiyorlar da o yüzden soruyorum. Kaç seferdir vermiyoruz dilekçe(istemiyoruz).

Bu sefer iş ciddi diyorlar da . Bakalım merak ettim diğer illerde uygulamalar nasıl işliyor diye

istbilg34' Alıntı:
ben atandim hocam.Ist da iken norm fazlasiydim.kontenjan mebde de norm fazlasi görünüyordum.bi ara dedilerki senin tayin hemen alttaki okula cikti.cokta dikkate almadim.Ama sonradan ben okuldan gitmeden benim okuluma bi arkadas atandi:) bende il disi tayinle baska okula geldim.
Okullarından memnun, güzel okullara sahip olan norm fazlası arkadaşlar söylesinlerde diğer bilgisayar öğretmenleri(yeni atanacak, tayin isteyen) orayı istesin :) Zira bazı okullarda sadece bazı BT cilere norm yok. Norm fazlası olan arkadaş okuldan gidince okullarda norm tekrar açılıyor. Okuduğum yorumlarda hep böyle şeylere rastladım sonuçta. Allah yardımcımız olsun.

Geri