Arkadaşlar borcum var.

Kodla Büyü
KEYİFLİ BİR ŞEKİLDE TOPLADIĞIM SÜPER PERFORMANS BİLGİSAYARINI SATIYORUM.
YENİDEN SÜPER BİR SİSTEM TOPLAMAK İÇİNDİR.
HİÇBİR SORUNU YOKTUR.

Borcun mu var?, Yeni süper bir sistem mi toplayacaksın?

Kilit' Alıntı:
HİÇBİR SORUNU YOKTUR.

Borcun mu var?, Yeni süper bir sistem mi toplayacaksın?
:D

o ilan verildiğindeki düşüncemdi.
aslında diğeri AMD yi verip borcumu ödeyeceğim de,
bir an aklımda kendi süper bilgisayar sistemimi satmak geldi, öylece yazdım.

şunu da söyleyim, burada samimi ailede içinde borcum var diye bağırırım da, o sitede de olmaz ki.

bence borcu var, fiyat kırılmasın diye öyle yazmıs...olabilir..hayırlı satışlar.

arkadaşım piyasadaki sıfır bilgisayarların fiyat ve özelliklerine bi bakıp fiyatlarını öyle belirleseydin keşke.
her iki kasada da monitör yok. amd işlemcili modelde ekran kartı da yok.
kaba hesapla (amd için)
539 kasa fiyhatı + 200 monitör + 200 ekran kartı =939 TL
üzerine 100-200 daha verip 2 yıl garantili ve çok daha iyi özelliklerde bir pc alınabilir.
klasik BBNET satış yorumlarından olacak ama bence biraz fazla yazmışsın

xapex' Alıntı:
arkadaşım piyasadaki sıfır bilgisayarların fiyat ve özelliklerine bi bakıp fiyatlarını öyle belirleseydin keşke.
kaba hesapla (amd için)
üzerine 100-200 daha verip 2 yıl garantili ve çok daha iyi özelliklerde bir pc alınabilir.

sen bilirsin arkadaşım, sıfır al. bişey söylemiyorum.
DDR3 1600 Mhz destekli ve Ankartın normal fiyatının 280 TL olduğunu öğrenince yorumların ne olur acaba?

Internet' Alıntı:
xapex' Alıntı:
kaba hesapla (amd için)

sen bilirsin arkadaşım, sıfır al. bişey söylemiyorum.
DDR3 1600 Mhz destekli ve Ankartın normal fiyatının 280 TL olduğunu öğrenince yorumların ne olur acaba?

yukardaki yorumum neyse yine aynı olur açıkcası :D
harici ekran kartı, monitörü ve eski nesil bir işlemcisi olduktan sonra varsın veri yolu 5000 Mhz olsun.
sana iyi satışlar, benimki bir öneriydi sadece...

bu quard core yeni çıktı herhal hemde süper quard core :)
valla merak ettim neymiş bu quart diye
Quart, Birleşik Krallık ve ABD'de kullanılan, yaklaşık olarak litreye (1000 cm3)[1] eşit bir katı ve sıvı hacim birimi. İlk olarak Ortaçağ İngiltere'sinde kullanılmaya başlanmıştır. :D

hocam bu kadar bilgisayar öğretmeninin olduğu yerde herkes bişeyine laf eder sen başka yerde sat bunları :)

HİÇBİR SORUNU YOKTUR.

İlginç olmuş.

Ve fiyatlar yüksek. :shock:

yazın burada VW Polo marka arabamın linki ekledim, bir eleştri bir klavye uzmanlığı felan,
24000 TL felan diyen vardı, olmaz boş model diyen uzmanlar vardı. neyse yine de piyasa diyelim.
derken arabayı 27.400 e ilan verdim. 27.000 liraya sattım.
aslında almayacak adam hiç konuşmamalı bence, eksik veya fazla, incele işine gelir yanı olursa,
bir eşine bir dostuna yardım edecek ona satacak veya kendine alacaksan, ilgilen özelden yazar,
yine de 6 tane favoriye ekleyen olmuş, bakalım.

Internet' Alıntı:
yazın burada VW Polo marka arabamın linki ekledim, bir eleştri bir klavye uzmanlığı felan,
24000 TL felan diyen vardı, olmaz boş model diyen uzmanlar vardı. neyse yine de piyasa diyelim.
derken arabayı 27.400 e ilan verdim. 27.000 liraya sattım.
aslında almayacak adam hiç konuşmamalı bence, eksik veya fazla, incele işine gelir yanı olursa,
bir eşine bir dostuna yardım edecek ona satacak veya kendine alacaksan, ilgilen özelden yazar,
yine de 6 tane favoriye ekleyen olmuş, bakalım.

Burada paylaşıyorsan her türlü yoruma açık olmalısın...

Sıfır bir malzeme : 150 TL ise. üzerinden 2 yıl geçmiş olduğunu varsayalım.
Bu malzemeye : 30 TL fiyat teklif ederseniz, bu ticaretten anlamıyorsunuz demektir.
Bu malzemeye : 125 TL fiyat teklif ederseniz, bu da ticaretten anlamıyorsunuz demektir.
şimdi bu hesapta tahmini bu malzemenin gideceği miktar : 75TL ile 100TL arası değişir.

tüm alışverişlerinizde (Sıfır değil de 2. El olarak söylemekteyim.) bu mantığı gözetiniz.

hayırlı satışlar hocam.buradan sana müşteri zor.öğretmen iyi malı en ucuza almaya çalışır.ama satmak geldimi almak istediği gibi düşünmeyip ederinden fazla ister.Burada başlık açıp bişey satan varmı bilmem varsada numuneliktir.bu konuda bende araç başlığı açtım.kategorimde en ucuz 2.ci ilandı millet sallıyor derken araç satıldı:)bence bilgisayarla ilgilenenlerin ve özellikle gençlerin yoğun olduğu yerlere yaz. r10,webmastersiteleri vs..

buradan sana müşteri zor. öğretmen iyi malı en ucuza almaya çalışır

:puhaha:

Geri