AsC Timetables 2017.6.10

Kodla Büyü
dude.png

http://caveiratech.com/forum/engenharia ... 2017-6-10/

Re: AsC Timetables 2015.7.2

ne bu?
2007den vazgeçemiyorum.
sonraki versiyonların excel e aktarma kısımları düzgün çalışmıyor. ya da ben beceremiyorum.

Re: AsC Timetables 2015.8.2

Lisanslı birçok ürünün fiyatından şikayet ederiz, ederim ancak ASC gerçekten esnekliğiyle fiyatını hak eden bir ürün -ki geçtiğimiz yıl sanırım 90TL idi şu an baktım 100TL. Şahsen satın alınmasını tavsiye ederim arkadaşlar.

bu sadece ders dağıtım mı yapıyor seçmeli dersler ve ek ders yapma özelliği varmı

bu programla 2 öğretmeni yerleştirmedi.elle yerleşiyor fakat program otomatik yerleştirme yapmıyor.bu programı iyi kullanan bi arkadaş acaba adım adım ders programı yapımını anlatabilir mi?özellikle bu haftalık ders ve zaman olayını ....

hocam inceledim bu belgeyi..dersleri farklı günlerin aynı saatlerine yerleştiriyor.anlamadım gitti..

hocam çift saatli olan dersleri bölmeyi deneyin o zaman oturtur programı. muhtemelen ondandır.

hocam okulumuzda yaklaşık 50ye yakın öğretmen var.sabah çı - öğlenci şekilde eğitim veriliyor.Ders programını sabah çı öğleci yaparken öğlenci sınıfların sabahki derslerini, sabahçı sınıfların öğleden sonraki derslerini sınıfların zaman tablosundan kapatıyorum.Ancak dağıtım yapmıyor yerleşmeyen çok ders kalıyor.Yardımcı olacak arkadaşlar varsa çok sevinirim.Çalışma dosyasını da gönderiyorum...

Ekli dosyalar

• D1.rar
    15 KB · Görüntüleme: 255
Re: AsC Timetables 2016.10.5

Arkadaşlar bazı programlarda mobil destekte var. Bu programın mobile uyumluluğu var mı?

Re: AsC Timetables 2016.10.5

lisansı çok uygun olan bir program. tüm ders dağıtım programlarını kullandım. ascTürkiye en iyisi. k12Bilişim firması tarafından veriliyor. firmanın kendi online ekders programıda var. ders dağıtım ve ekders entegre çalışabiliyor. Süper birşey... programı değiştiriyor, 2 dk içerisinde ekders programına aktarıyorsunuz.

Program çok güzel, çok hoşuma gitti. sygmund Ooze, çok sağol. İlk başta karışık gibi gelebilir ama oldukça başarılı, bir kaç gün kurcalamak gerekiyor. 45 öğretmenli bir okulda tüm öğretmenlerin isteklerini hiç esnetmeden güzelce yerleştirdi. Herkes programından çok memnun. Excel den verilerin kopyalanması bir harika, işleri daha da kolaylaştırıyor. Oldukça esnek ve rakiplerine göre algoritması biraz farklı zannımca.

Tek sıkıntım program bittikten sonra şu alışılagelmiş tebliğ nüshalarını çıkarmak. Kendimce program içinde düzenleme yaptım ama hazır başka arkadaşların yapmış olduğu aslını aldım tebliğ-tebellüğ nüshaları varsa ve gönderebilirlerse çok iyi olur.

Program çok güzel, çok hoşuma gitti. sygmund Ooze, çok sağol. İlk başta karışık gibi gelebilir ama oldukça başarılı, bir kaç gün kurcalamak gerekiyor. 45 öğretmenli bir okulda tüm öğretmenlerin isteklerini hiç esnetmeden güzelce yerleştirdi. Herkes programından çok memnun. Excel den verilerin kopyalanması bir harika, işleri daha da kolaylaştırıyor. Oldukça esnek ve rakiplerine göre algoritması biraz farklı zannımca.

Tek sıkıntım program bittikten sonra şu alışılagelmiş tebliğ nüshalarını çıkarmak. Kendimce program içinde düzenleme yaptım ama hazır başka arkadaşların yapmış olduğu aslını aldım tebliğ-tebellüğ nüshaları varsa ve gönderebilirlerse çok iyi olur.
Hocam tebliğ olayını nasıl hallettiniz?

Geri