Askerlik dönüşü btr görevlendirmesi ?

Kodla Büyü

gkhnmr

Üye
arkadaşlar ağustos 2015 ayında askere gitmiştim. askerliğim 3 şubat da bitiyor ve 4 şubat tarihinden itibaren göreve başlayacağım. btr öğretmeni olarak görevlendirmem yapılır mı ? yapılırsa bunu nasıl halledeceğim.?

15 Tatil nedeniyle illerde BTR Görev başvuruları henüz başlamadı. BTR görevlendirmeleri her eğitim öğretim dönemi için ayrı ayrı yapıldığından dolayı başvurabilirsiniz..

Kütahya hisarcık ilçesinde btr yim. Burada bu ocak ayının 19 unda sondu görevledirmeler. Senin ne zaman sondur onu bilmem.

Geçen sene bu zamanlar senin gibi askerdim. Sen biraz geç kalmışsın ama sorun halledilebilir bence.

Geçen sene benim yaptığım: müdür yardımcısına benim adıma formu doldurmasını söyledim ve gönderttim. Daha sonra Kütahya BT İL KOORDİNATÖRÜNÜ aradım. Sağolsun beni mağdur etmedi. Askerden döner dönmez 3 gün geçte olsa btr görevlendirmeme devam ettim.

Sen de aynı yoldan git derim Hocam...

btr görevlendirme formunu doldurup e-postayla müdüre göndereyim o zaman inş halleder de birde maaş karşılığını doldurmakla uğraşmam inş. eğitim ödeneği göreve başlama yazısı felanda var onlarla birlikte göderirim.

gkhnmr' Alıntı:
btr görevlendirme formunu doldurup e-postayla müdüre göndereyim o zaman inş halleder de birde maaş karşılığını doldurmakla uğraşmam inş. eğitim ödeneği göreve başlama yazısı felanda var onlarla birlikte göderirim.
Kardesim müdure birakma isini
Ara il formatörünü durumunu bildir.basvurunu yap

Geri