ASUS ZENFONE 5 SİYAH AKILLI TELEFON

Kodla Büyü
bence su ana kadar 2014un fiyat performans şampiyonu. tek sikinti batarya ondada ekran 720p oldugu icin gunu cikartir.

asus kalitesi 2gb ram 8mp kamera ama pixelmaster sayesinde daha kaliteli cekim. öyle oyun manyakligi yoksa o fiyatta en iyisi.

alican44' Alıntı:
Bu telefon hakkanında görüşleriniz nelerdir arkadaşlar
http://www.teknosa.com/urunler/12507131 ... li-telefon

ben de bunu inceliyorum; netten bakıyorum özelliklerine silikon vadisi ve shiftdelete yi inceledim iyi not vermişler performaqns fiyat bakımından iyi geldi
http://www.teknosa.com/urunler/12507131 ... li-telefon
125071319-1-asus_zenfone_6_siyah_akilli_telefon.jpg

Bu telefonu alıp kullanan var mı? bende almayı düşünüyorum ama bataryası biraz kafamı kurcalıyor

motorola moto g yi tek geçerim. güncellemeleri ilk olarak alıyorsunuz ve stock androidle geliyor.

Ben de almayı düşünüyorum bu telefondan. zenfone 6 daha iyi daha avantajlı ama boyutu biraz büyük gibi. karar veremedim 5-6 arasında....

eksileri:
- boyutu (5' ekranlı diğer telefonlara göre daha büyük)
- pili (yoğun kullanımda 1 gün yetmez)

artıları:
+ performans (2gb ram ile donma takılma yok, akıcı bir kullanım)
+ fiyat (700 tl ye alınabilecek en iyi donanım)

Tekonosadan Zenfone 5'i iki gün önce eşime aldım, ilk gün uygulama falan yükledim biraz kurcaladım bir günü pili zor çıkardı. (oyun falan oynanırsa bir günü çıkaramaz)
Dün sadece telefon görüşmesi, whatsApp normal kullanımda bu sabah %57 kalmış pil.
Zil sesleri bendeki htc gibi yüksek değil ama idare eder. Özellikle bildirim sesleri düşük seviyede.
Alttaki uygulama düğmeleri ışıksız karanlıkta kullanımı biraz zor.
Kamerası gayet yeterli düzeyde.
Telefona uygun kılıf teknosa da yoktu.
Büyük ekran isteyenler için güzel bir telefon..

Hocam ben de telefonu teknosada gördüm çok hoşuma gitti 2-3 gün düşündüm ama kararsız kalmıştım. Sonra tekrar gittim bi teknosa şubesine yoktu, bir kaç güne gelier dediler ben de 720TL ye Huawei G700 aldım. Asusu ekran gorillaglass3 olduğu için istiyordum ama huawei nin batarya daha uzun ömürlü sanki bir de bataraya dğşebiliyor. onu da inceleyin derim.

ilk defa şarj olduğu için olabilir. bir kaç hafta beklenirse gerçek performansı ortaya çıkar şarjın

mehmetural' Alıntı:
Ben de almayı düşünüyorum bu telefondan. zenfone 6 daha iyi daha avantajlı ama boyutu biraz büyük gibi. karar veremedim 5-6 arasında....

aynen hocam 5-6 arasında insan çok kalıyor:(

buko08' Alıntı:
aldım telefonu teelfon performans olarak güzel ama şarjı gnü çıkarmadı
lg içinmi çalışıyorsun hocam :D .. saka bi yana.. ilerki günlerdede pil performansı aynımı yazarsanız sevnrz hocam.. özelliklerli ortada ii gibi... fotograf kalitesi nası acaba bi iki örnek foto ekleyebilirmisiniz.. 6 da 13 mp ama onunda boyutları cok buyukk

işlemci çabuk ısınıyor
arka kapak zor açılıyor
4G desteklemiyor

ama ;

fiyat/performans oranı yüksek bir cihaz

zodiac' Alıntı:
mehmetural' Alıntı:

aynen hocam 5-6 arasında insan çok kalıyor:(

Şuanda bende aynı durumdayım 5-6 arasında gidip geliyorum, kullanan arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var açıkçası.

bu telefondan alan varsa 5 mi 6 mı bi yorum yapabilir misiniz? kaç gündür telefon peşindeyim..son olarak buna karar verdim ama yine de emin değilim

hocam en iyisi bi mağazaya gidip elinize alıp incelemeniz. telefon aynı ekran büyüklüğüne sahip diğer telefonlara göre daha büyük boyutlarda. 6 versiyonu özellikle cepte taşımaya uygun değil.

Eşime aldım. Gayet memnunuz. Batarya için çok mükemmel diyemeyeceğim. Günü zor çıkarıyor. Ama sürekli elimizde onu da normal karşılıyorum.
2 GB RAM 16GB Bellek + 32 GB hafıza kartı gayet güzel.
İşlemci fena değil. Oyanayamadığım bir oyun yok.

Geri