avensis-accord-vectra-laguna

Kodla Büyü

asam2263

Aktif Üye
arkadaşlar ben şimdi corolla kullanıyorum çok memnunum ama model yükseltmek ve bir üst segmente geçmek istiyorum... toyata avensis- honda accord- opel vectra- renault laguna bu arabalrı kullanan var mı? hangilerini tavsiye edersiniz? 2005 model ve yukarısı düşünüyorum... şimdiden yorum yapacaklara teşekkür ederim...

1.accord
2.avensis
3.vectra

renoyu sıralamaya bile almıyorum :p

laguna bu arabalarla kıyaslanamaz bile hocam. eğer bütçene uyarsa honda accord birgün inş banada nasip olur.:) eğer buna bütçe yetmezse avensis al ama vectrayada düşme bu modellerden sonra.

Vay be öğretmen camiasına bak helal be yakışır bize böyle arabalar.

Eski öğretmenlere bakıyorumda 30 sene çalışmış memleketinden ucuz bir ev alıp kiradan kurtulmuşsa şükrediyor birde yeni nesile bak.

Allah'a şükür muhteşem olmasada iyi bir iktidarımız var da 7 yıldır biraz yüzümüz güldü.

aynen katılıyorum. eskiden olsa nerde. 20 yıl çalış doğan görünümlü şahin al.

Opel Vectra tavsiye ederim 2004 den sonra dış görünüm ve birkaç özelliği değişti mükemmel bir araba

D sınıf hiç araç kullanmadım
ama bence skoda superb, seat exeo ve vw passat da düşünülmesi gereken araçlar arasında olabilir

ilterkagan' Alıntı:

Eski öğretmenlere bakıyorumda 30 sene çalışmış memleketinden ucuz bir ev alıp kiradan kurtulmuşsa şükrediyor birde yeni nesile bak.

Allah'a şükür muhteşem olmasada iyi bir iktidarımız var da 7 yıldır biraz yüzümüz güldü.

Çevremde emekli öğretmen olup porsche ferrariye binebilecek düzeyde zengin öğretmenler var. :D Eski yeni farketmiyor yani. Kafayı kullanıp zengin onlan öğretmen her dönem olacak. Tabi onlar passat kullanıyor mantıklı olarak :) Bende bu arabalardan daha çok passat ı öneriyorum hocam sana segment yükseltmek istemenden dolayı.

yorum yazanlara teşekkür ediyorum
wv grubu 2. elde pahalı olduğu için yazmadım yoksa passat veya octavia da çok güzel arabalar

ilterkagan' Alıntı:

HOCAM BUNUN İKTİDARLA FELAN ALAKASI YOK ESKİ ÖĞRETMENLER ZAMANINDA KREDİ KULLANIMI YOK DENECEK KADAR AZDI.. KİM NE KADAR BİRİKTİRSE BORCA GİRMEDEN ONUNLA İŞİNİ YAPIYORDU.. ŞİMDİ BANKAYA GİR BEN 40 BİN TL İSTİYORUM 6 SENEDE ÖDEYECEĞİM DE VERİYORLAR KREDİYİ ..BORÇ YÜKÜNÜN ALTINA GİRİYOR MİLLET; YANİ ANLAYACAĞIN BANKALARA ÇALIŞIYORUZ..(BU AY ÖDEYEMEDİKMİ KRESİ KARTINA YÜKLENELİM; ARTI PARADAN KULLANALIM ; )

hocam accord lar 2.0 motor oldukları için vergisi yüksek olur. Ben opel vectra kullanıyorum gayet memnunum. Kaporta olarak opel toyotadan daha sağlam.

kemalkarademir' Alıntı:
ilterkagan' Alıntı:

HOCAM BUNUN İKTİDARLA FELAN ALAKASI YOK ESKİ ÖĞRETMENLER ZAMANINDA KREDİ KULLANIMI YOK DENECEK KADAR AZDI.. KİM NE KADAR BİRİKTİRSE BORCA GİRMEDEN ONUNLA İŞİNİ YAPIYORDU.. ŞİMDİ BANKAYA GİR BEN 40 BİN TL İSTİYORUM 6 SENEDE ÖDEYECEĞİM DE VERİYORLAR KREDİYİ ..BORÇ YÜKÜNÜN ALTINA GİRİYOR MİLLET; YANİ ANLAYACAĞIN BANKALARA ÇALIŞIYORUZ..(BU AY ÖDEYEMEDİKMİ KRESİ KARTINA YÜKLENELİM; ARTI PARADAN KULLANALIM ; )

İŞTE HOCAM BENDE ONU DİYORUM FAİZLER DÜŞTÜ MİLLETİN ÖNÜ AÇILDI YOKSA PARA BİRİKTİRMEK ZOR MESELE

ESKİDEN GECEDE BİLMEM KAÇ FAİZ VARKEN ŞİMDİ NE DURUMDA BUNU GÖRMEK LAZIM

HELAL OLSUN TAYYİP ERDOĞAN' A İLK İŞ OLARAK BUNU YAPTI.

Geri