Ayhan Kandaş arkadaşımızı kaybettik.

Kodla Büyü
Arkadaşımız için hemen bir hatim indirelim mi ne dersiniz.İsteyenlerle başlayalım pazartesiye kadar bitirelim.İlk cüzü ben alıyorum.

alican44' Alıntı:
kaç kişi var formda şu an. ölen bi arkadaşımıza kaç kişi yorum yazmış...çok yazık..bende tanımıyorum arkadaşımızı ama yarın bizimde başımıza gelecek. formatörlüğe kadro verilecek diye bir başlık açsam 20 sayfa olmuştu heralde...
İçten yapılacak bir dua. Burdaki beklediğiniz bütün yorumlara bedeldir hocam. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun inş.

benim sınıf arkadaşımdı uzun zaman sonra ondan böyle haber almak çok acı allah rahmet eylesin

Sınıf arkadaşım, hatta atölye derslerinde grup arkadaşımdı. :( Çok üzüldüm, Allah mekanını cennet etsin, geride kalanlara sabırlar versin.

zulfikar1985' Alıntı:
alican44' Alıntı:
kaç kişi var formda şu an. ölen bi arkadaşımıza kaç kişi yorum yazmış...çok yazık..bende tanımıyorum arkadaşımızı ama yarın bizimde başımıza gelecek. formatörlüğe kadro verilecek diye bir başlık açsam 20 sayfa olmuştu heralde...
İçten yapılacak bir dua. Burdaki beklediğiniz bütün yorumlara bedeldir hocam. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun inş.
haklısın hocam..Allah rahmet eylesinn

Geri