Aynı telefondan iki kardeşe farklı eba hesabı

Kodla Büyü

teknomann

Aktif Üye
Arkadaşlar bir Veli aradı şimdi, iki çocuğu için telefondan EBA ya Canlı derse giriyorlarmış, yanlız birininkine girince hep o hesap açılıyor , diğerininkine giremiYoruz dedi, çıkış yapıyormusunuz dedim evet dedi çıkış ta yapıyoruz bir türlü olmuyor dedi.

Öğleden sonra okula gelecek , nasıl çözebilirim

Tamam hocam sağolun ben de eba yı yeniden yüklemeyi düşünüyorum, uygulama bilgilerinden verileri nasıl temizleyeceğim onu anlamadım

Xiaomi telefonlarda çift uygulama (klon) var. İki farlı uygulama yı aynı telefonda bir deneyin derim
Çoğu telde var artık bu özellik

Uygulama olarak paralel space filan olması lazım play Store da

Aynı problemi bende yaşadım. Tablet ile. Bir hesaptan çıkış yapıp diğerine giriş yapmıyor. Her seferinde cache falan temizlemek gerekiyordu. Bende paralel clon gibi uygulamalarla denedim. Ancak öyle oldu.

Arkadaşlar bir Veli aradı şimdi, iki çocuğu için telefondan EBA ya Canlı derse giriyorlarmış, yanlız birininkine girince hep o hesap açılıyor , diğerininkine giremiYoruz dedi, çıkış yapıyormusunuz dedim evet dedi çıkış ta yapıyoruz bir türlü olmuyor dedi.

Öğleden sonra okula gelecek , nasıl çözebilirim

biri uygulama ile diğer tarayıcı ile girsin pratik olarak olmuyor mu? canlı dersleri arkadaşlar tarayıcıdan yapıyorlar uygulama hata veriyor bazen diye.

hatta ikisi de farklı tarayıcılar da kullanabilirler diye bir fikir de geldi şimdi aklıma. Uygulama bazen çöküyormuş. Ben hiç kurmadım telefonuma hep tarayıcı ile giriyorum.

biri uygulama ile diğer tarayıcı ile girsin pratik olarak olmuyor mu? canlı dersleri arkadaşlar tarayıcıdan yapıyorlar uygulama hata veriyor bazen diye.

hatta ikisi de farklı tarayıcılar da kullanabilirler diye bir fikir de geldi şimdi aklıma. Uygulama bazen çöküyormuş. Ben hiç kurmadım telefonuma hep tarayıcı ile giriyorum.
tarayıcı uzerınden gırmıyor dıye hatırlıyorum hocam o şekilde olmuyor malesef

Mobilde tarayıcıdan canlı derse giremezsiniz hocam.

Arkadaşlarım tarayıcı üzerinde ders anlatıyor hocam ama android üzerinde olmuyorsa bilemiyorum. Doğrudur.

Android lerde klon yazılımları var. App cloner kullanıyorum. Eba yı farklı 2 simge rengi olarak ayarladım. Orjinal kırmızı ve mavi. Mavi oğlumun kırmızı benim

Geri