BÜYÜK BOYUTLU DOSYA LİNKİ YARDIM

Kodla Büyü

şeffaf

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhabalar, 13 gb lık imaj dosyasını linkten indirirken indirme işleminin ortalarına doğru hata verip indirme işlemi durduruluyor. İnternet download manager indirdim, orda da link ekleyerek yapmaya çalıştım fakat google chorme simgeli 27 kb bir dosya indiriyor. indirme işlemi nasıl gerçekleşir lütfen yardım.

jdownloader, idm iyidir. IDMde dosyayı indirmeye başlayacaksın. Chrome vb. ile IDM aktar var. İndirirken aktaracak böylece devam edecek.

merhabalar, 13 gb lık imaj dosyasını linkten indirirken indirme işleminin ortalarına doğru hata verip indirme işlemi durduruluyor. İnternet download manager indirdim, orda da link ekleyerek yapmaya çalıştım fakat google chorme simgeli 27 kb bir dosya indiriyor. indirme işlemi nasıl gerçekleşir lütfen yardım.
Link veya indirme sitesini yazarsan daha iyi yardımcı olunur

teşekkürler hocam, chrome da eklentileri ekleyince çalıştı ama yükleme yine yarı yolda yine takıldı malesef
1696184863584.png
1696184872344.png
1696184892552.png

İndirme çok uzun sürdüğünden yarıda kalıyor olabilir. Bu durumda IDM'de indirme adresini yenile seçeneğini kullanıp yeni link alıp kaldığı yerden devam ettirin.

çok teşekkür ederim hocalarım, yavaş da olsa indi sonunda, ventoy ile flaşa aldım inşallah sorunsuz kurarım tahtalara yarın. Faz1 okula görevlendirildim ilk defa deneyeceğim.

Geri