böte yüksek lisans

Kodla Büyü

say.48

Site Gezgini
Arkadaşlar merhaba;
Böte mezunuyum ve böte alanında yüksek lis. yapmak için bir üniversiteye başvuru yaptım.Bunun için de üni. bir yazılı sınav yapacak
Bu yazılı sınavda ne gibi sorular olabilir.Tecrübeli arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

ben 2007 de girmiştim
office programlarını groove infopath falan yeni çıktı diye sormuşlar
rss hakkında bilgi veriniz
ağlar dersiyle ilgili bir kaç komut da vardı galiba DHPC falan
çok zaman olmuş bu kadar hatırlayabildim
10 soru vardı bir kağıda sınavdan çıknca not aldıydım ama
kağıtta kayboldu gitti :D

Öğretim görevlisi alımı için sınava girmiştim.
1-PHP veya ASP de bir program.
2-C, C++ veya c# ile bir program vardı.
3-Ağlarla ilgili çeşitli açıklamalar.
4-Bazı donanımların ne olduğu.

baya baya ayrıntılı gibi görünüyor.Geçmişe yönelik bir çalışma yapılacak sanırım.
Teşekkürler Hocalarım.

ağ dhcp ayarları ile ilgili soru büyük bir olasılıkla gelir.
yeni dönemde android işletim sistemi, html 5 gibi konulara teorik olarak bakabilirsin.

Ben mezun olurken (çooook yıllar geçmiş) hocam bana:
yüksek lisans yapacaksan mülakatında tv tuner içindeki entegreyi sorarım demişti.
tv tamir tekniği dersinde de tuner tamir olmaz, kapasif dirençleri ellediniz mi ayarlar gider demiş, hiç içini açmamıştı.

bilmem feyz oldu mu :)

selamlar...

HOCAM sınava girdim bilg alanında soru yoktu.e öğrenme,yapılandırmacılık,sosyal paylaşım sitelerini eğitim için nasıl kullanırız gbi sorular vardı.

bu arada ön eleme listesinde 1. idim.alınmadım.Her şey not değil dendi.E o zaman isteme ales okul ort falan.Naıl bir öğretim anlayışı.Bahsettiğim üniversite d eylül üni.

boş verin üniversitelerin örgün yüksek lisansını gelin ahmet yesevi üniversitesi uzaktan eğitim yüksek lisansa :)

Geri