Bötenin 5 sene içersindeki geleceği?

Kodla Büyü
ya herro ya merro

Ya dibe batacağız üstümüze kireç döküp bizi yakacaklar :)
Ya da çok güzel günler bizim olacak...

beyazgölge yürü gidek quake oynayak rohana gelin )
kardeş zaten bu bölümün en iyi yanı okumak okuduktan sonra ne olursun onu bilemem ama okurken iyi oyun oynanıyor :) gerçi bi türlü seni gecemezdikte neyse

Bugünlerde olanlardan sonra BÖTE nin değilde öğretmenliğin geleceği ne olacak diye merak ediyor insan.

arkadaşlar herkese verdiği cevaplardan ötürü çok teşekkür ediyorum öncelikle;

ben bilgisayara aşırı ilgi duyan birisiyim ve çevresi tarafından bilgisayar denince akla ilk gelen isim benim ismim, bu nedenden dolayı ve bilgisayarı cok sevdiğim için açıkcası bilgisayar ile ilgili olan bölümleri düşünüyorum ha kazanabildim mi hayır ve malesef ki şu an ataması çok güzel parası çok güzel fakat mezun olduğumda işe başladığımda beni hiç mutlu edemicek bi bölümde okuyorum nefret ediyorum bölümümden 2.sınıftayım ve 2.dönemse derslere girmeden össye hazırlık temposunu artırmak istiyorum.

Yazılım mühendisliği
Bilgisayar mühendisliği
Mekatronik
Böte

bildiğim bilgisayar içerikli bölümler bunlar atamaları hakkında net bi bilgiye ulaşamadım ama devlette en az atamayı bilgisayar mühendisine verildiğini biliyorum.
bunlardan geriye kalan böteyi de sizler sayesinde öğrendim diğer 3'unun ataması ve eğitimi hakkında bir bilgim yok.

Çok büyük bi çıkmazdayım şu an okuduğum bölümü tercih ederek en büyük hatayı yapmış bulunmaktayım bari 2.üniversitemde doğru bi tercih yapayım istiyorum.
Beni bu çıkmazdan kurtarana çok dua gelcek haberi olsun :)

ve son bir soru sizce özelde çalışmayı düşünerek okuyacak olduğunuzu varsayarsak

böte iyi bir üniversite ( gazi gibi ) mi yoksa yazılım,bilgisayar müh, eğitimi iyi pek de iyi olmayan bir üniversite mi (fırat mesela )

hangisini seçerdiniz?

sana en iyi tavsiye hemşire ol hem özel hem devlet üniversitesi seçebilirsin hangisi sana uygunsa. Yok illa makine kullanacağım diyorsan rontgen emar falan çekersin madem bilgisayara meraklısın

Tamirci' Alıntı:
sana en iyi tavsiye hemşire ol hem özel hem devlet üniversitesi seçebilirsin hangisi sana uygunsa. Yok illa makine kullanacağım diyorsan rontgen emar falan çekersin madem bilgisayara meraklısın

ben hemşireliği bırakıyorum zaten :roll:

Ben kadrolu bil. öğretmeniyim seninle yer değişmek isterdim öğretmenlikten başka herşey yapıyoruz sakın bırakma kpssye çalış istediğin yerde göreve başlarsın. 10 tane okul dolaştım 4 tane de il. doğudan batıya her yer var. Artık geriye dönülmüyor olsa öyle şansım sağlıktan başka bölüm seçmem.

Tamirci' Alıntı:
Ben kadrolu bil. öğretmeniyim seninle yer değişmek isterdim öğretmenlikten başka herşey yapıyoruz sakın bırakma kpssye çalış istediğin yerde göreve başlarsın. 10 tane okul dolaştım 4 tane de il. doğudan batıya her yer var. Artık geriye dönülmüyor olsa öyle şansım sağlıktan başka bölüm seçmem.

doğru diyorsun tabiki de ama şöyle düşün sağlık bölümünü herkes yapamaz o kadar çok dezavantajı var ki daha ikinci sınıftayım stajlara istemeyerek gidiyorum insanın kişisel özelliklerinin uyması lazım iste buda bana tam ters herkes aslında dediğini diyor ama ben sağlıkcı olursam 20 senede 40 yaş yaşlanırım erken ölürüm açıkcası stresten.

Geri