BİR MİLYON ÖĞRETMEN BİR MİLYON FİKİR...

Kodla Büyü
bana da atar mısınız özelden gönderir misiniz felan ne demek anlamıyor. 1 öğretmen 1 fikir demiyor projede olayı çok yanlış anlamışsınız. sizler yapmayın bari bunu. projeyi suistimal etmeyin. herkes kendi fikrini belirtsin. öğrencinin kopyala yapıştır yapmasından farkı yok sizinkinin de.

Hayır bunda bir kriter mi var? Anlayamadım ben , benim kafamda ogretmenlerle ilgili bir dusuncem var mesela bunu yollamayı dusunuyorum ayrıca bilişim alanına yönelik tavsiyelerim düşüncelerim var bunu icimden geldigi gibi uygun bir dille yazsam uygun olmayacak mı? Yada sizlerin en ufak bir iyileştirme tavsiye vs...vs.. fikriniz yok mu?

Çok komik 5 sayfa olmuş. Ziya Selçuk a twitter ı olan sağ duyulu bir arkadaş bu sayfaları mesaj olarak atsın. Genlerine işlemiş öğretmenlerin KOPYA. Arada bazı arkadaşlar sufle vermeye çalışmış ama bence kimse okumamış. Bu yazdığımı da okumayacaklar mesela veya biri gelip kopyacılık tembellik(düşünme tembelliği) denen hastalığı savunacak.

Çok komik 5 sayfa olmuş. Ziya Selçuk a twitter ı olan sağ duyulu bir arkadaş bu sayfaları mesaj olarak atsın. Genlerine işlemiş öğretmenlerin KOPYA. Arada bazı arkadaşlar sufle vermeye çalışmış ama bence kimse okumamış. Bu yazdığımı da okumayacaklar mesela veya biri gelip kopyacılık tembellik(düşünme tembelliği) denen hastalığı savunacak.
Hakikaten okumamış kimse :)

Hocam bari orada rezil olmayalım..

Geri