Başbakan şu atv canlı yayında mailleri atalım arkadaşlar

Kodla Büyü
Sırf bunun için üye oluyorum şuan, herkes gönderirse belki sesimizi duyarlar...

ahmetfx' Alıntı:
Twitter da nerden gönderiyoz, pek anlamadım..

Hocam sağ taraftaki(aşağıda yazan) başlığı altındaki REPLY butonuna bas ve görüşlerini yaz...
Mısır ve Libya'da olup bitenlerin yanısıra, bedelli askerlik ve KPSS mağdudrlarının durumu da konu başlıkları arasında olacak.

millet boş konulara mesaj yazacağınıza :verymad: şuraya yazın yüklenin okusunlar mesajlarımızı...

Evet bastıralım arkadaşlar ben de gönderdim sorumu şu şekilde : "Bilişim teknolojileri dersi 4.5. sınıflarda KALDIRILMIŞTIR.Fatih projesi ile bunun nasıl bir bağlantısı vardır acaba ?"

arkadaşlar mehmet barlas başbakana öğretmenlerden gelen mesajlar olduğundan bahsetti.. biraz sonra o soruyu tekrar soracak. tekere teker soruyor. başbakan cevaplıyor... biraz sonra bizim maiilerde ulaştıysa onada cevap verir umarım...

tekrar tekrar yazın arkadaşlar yaa.çok mail olduğundan bizimkiler gözden kaçabilir.
copy-- paste

arkadaşlar twitterdan atabilen atsın bn denedim atamadım sizi tekip etmesi gerekiyor falan diyo twitterı kullanmadım ki hiç

Arkadaşlar mesaj konusunu ortak yazarsak göze çarpar diye düşünüyorum.konu başlığı ne olsun? " Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri neden önemsenmiyor? olabilirmi

Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri, ilköğretim birinci kademelerde dersleri KALDIRILDIKLARI için her ilde 100-200 civarı BT Öğretmeni şuanda norm kadro fazlası olmuştur. Atanacakları-atandıkları okullarda da norm kadro fazlası oluyorken neden bu ülkenin kaynakları (yollluk veriliyor en az 500 tl) israf ediliyor ve neden bu kadar önemli bir branş öğretmenlikten uzaklaştırılıyor. Aileler bölünüyor çünkü zorunlu göç ettirilen öğretmenler hemen yeni okullarında göreve başlamak zorunda kalıyor. Lütfen iletin feryadımızı artık. İl memler kendi bildiklerini okuyor.

ben konu başlığı olarak "fatih projesi ve sürgün edilen fatihler" yazdım

tweet derdimizi anlatmaya yetmiyor :)) 140 karakter değil 1400 karakter lazım. mail attım. başlığa da "Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerinin hali harap!" yazdım.

valla ben attım inşallah içinden 1 tanesini okurlar ama zannetmiyorum.
Programdan önce konular ve içerik belirlenmiştir.

4 farklı mail adresimden aynı başlıkla 3 şer mesaj.. bakalım tutar mı??

FATİH PROJESİNDEKİ ÇELİŞKİ
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI FATİH PROJESİYLE OKULLARA TEKNILOJİYİ GETİRDİĞİNİ İDDİA EDERKEN BİLGİSAYAR DERSİNİ KALDIRIYOR.BU ÇELİŞKİ HAKKIINDA BAŞBAKINIMIZIN DÜŞÜNCELERİ NELERDİR

Bu şekilde attım ama bakalım soracakmı

Başbakanımız ilk eğitim diyor fakat nasıl yürüdüğünden haberi yok heralde. Bedava kitap dağıtmakla iş bitseydi....

Geri