BAkan Öğretmenini HATIRLADı MI??saldırılardan sonra??

Kodla Büyü
AKP ye oy verenlere müstehaktır laflarını anlamıyorum. Biz Ömer Dinçer'i ME Bakanı olacağını nerden bilelim. Ya kusura bakmayın ama hala 1000 tane oyun olsa 1 ini CHP zihniyetine ya da MHP ye vermem. Daha iyisi çıksın ona verelim. Herkes tepkisini ortaya koyuyor. AKP lilerden aklı başında olanlar da. Fanatikler her yerde fanatiktir. Onları kendi haline bırakacaksın. Laf anlamaz onlar polyanna gibi dağa kaldırılsalar "oh be temiz dağ havası aldım" derler. gene sakin sakin yazarken delirdim bak.

mfk' Alıntı:
AKP ye oy verenlere müstehaktır laflarını anlamıyorum. Biz Ömer Dinçer'i ME Bakanı olacağını nerden bilelim. Ya kusura bakmayın ama hala 1000 tane oyun olsa 1 ini CHP zihniyetine ya da MHP ye vermem. Daha iyisi çıksın ona verelim. Herkes tepkisini ortaya koyuyor. AKP lilerden aklı başında olanlar da. Fanatikler her yerde fanatiktir. Onları kendi haline bırakacaksın. Laf anlamaz onlar polyanna gibi dağa kaldırılsalar "oh be temiz dağ havası aldım" derler. gene sakin sakin yazarken delirdim bak.
Ben oy vermedim kimseye, vermicemde. Siz sanırım AKP'ye oy veren gerçekçi arkadaşlardan birisiniz. Laf söyleyen arkadaşlarda sanırım size değil gözlerinde mühür olanlara söylüyorlar. Konuyla alakası yok ama mesela ben 1600 lira alıpta itiraz etmeyen adamın 1600 liralık bile çalışmadığı için itiraz etmediğini düşünüyorum artık.

ertann83' Alıntı:
birinci dönem hüseyin çelik dedik kötüledik. ikinci dönem nimet çubukçu hüseyin çeliki arar olduk. üçüncü dönemde ömer dinçer ilk ikisini de arar olduk bizlere müstehaktır. bu adamlar gökten gelmiyor bu yerlere bizler oraya koyuyoruz. ama hala bunların yaptıklarını görmeyen öğretmenler var yanarım ona yanarım.

:+1:

yapmayın arkadaşlar en azından BUNA BARİ SAHİP ÇIKALIM: "Gideni aratıyor. Gelen bundan daha kötü olacak ama bundan daha kötüsünü de düşünemiyorum"

Geri