Bakanlıkta görevlendirme avantajı

Kodla Büyü

hakimiyet001

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bakanlıkta görevlensirme için basvuru.eba.gov.tr de iki seçenek var. Bununla ilgili bilgisi olan varmı. Avantajlı tarafı varmıdır basvuru yapsak

İçeriğini bilmiyorum merak edip baktım, EĞİTEK tarafından verilen tüm görevleri yerine getirir diye bir madde var. Ayrıca 12 aylık bir görevlendirme.

İl mebde çalıştım bir aralar ne kadar iş varsa yüklediler, müdürlerin bilgisayarlarından tut...bu da yetmedi başka okullara da gönderdiler.Bakanlık işi rahat olur ama

Gönderilen mesaj bi bana mı saçma geldi acaba? Oturduğunuz yerden günde 1 saat çalışarak ayda 50000 lira kazanın yazsalarmış bi de tam olurmuş :) :) Adam akıllı resmi yazı niye gönderilmez ben de bunu anlamıyorum.

Son maddeyi iyi okuyun arkadaşlar❗
...
..
.
Amirin vereceği diğer görevler diyor

Daha evvel YEĞİTEK'te uzaktan yada Ankara'da çalışanlar varsa aramızda tecrübelerini paylaşabilir mi? Uzaktan çalışma fikri kulağa hoş geliyor ama ne ile karşılaşacağımız konusunda fikrimiz yok. Tam olarak ne isteniyor? İçerik geliştirme diyorlar ama hangi programlara hakim olmak gerekiyor? Bu konuda detaylı bilgiye ihtiyaç var.

ben geçtiğimiz yıl yazılımcı ilanı için başvurmuştum. mülakattaki yöneticiler böte mezunu kişilerdi ve gayet cana yakın iyi insanlardı, buradaki yorumlara katılmıyorum. Full ek ders alacağımı ancak ankarada yaşamam gerektiğini söylediler. Şartlar bana uymadığından ben çekildim ancak Ankara'da ikamet etseydim düşünürdüm.

Bu arada ilanların şartlarını daha iyi açıklamaya başlamışlar bu iyi olmuş, başvulardan bunları bilerek başvururlar.

Daha evvel YEĞİTEK'te uzaktan yada Ankara'da çalışanlar varsa aramızda tecrübelerini paylaşabilir mi? Uzaktan çalışma fikri kulağa hoş geliyor ama ne ile karşılaşacağımız konusunda fikrimiz yok. Tam olarak ne isteniyor? İçerik geliştirme diyorlar ama hangi programlara hakim olmak gerekiyor? Bu konuda detaylı bilgiye ihtiyaç var.
Halen bakanlıkta görevlendirme olarak çalışıyorum.
İçerik geliştirme, tasarım ve inceleme gibi çalışmalarda bulunuyorum.
Bununla ilgili olarak 09-18.00 arası mesai uygulanmakta.
Bakanlık merkez teşkilatında görev yapanlara ulaşım için ego kart desteği sağlamaktadır.
Ayrıca merkezi yemekhanede her gün cüzi miktarda bir ücretle öğle yemeği hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Tatiller benim için önemli derseniz bence bu göreve hiç başlamayın çünkü memur gibi yıllık izne tabi çalışacaksınız.

Bakanlık merkez teşkilatında görev yapanlara ulaşım için ego kart desteği sağlamaktadır.
Ayrıca merkezi yemekhanede her gün cüzi miktarda bir ücretle öğle yemeği hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Tatiller benim için önemli derseniz bence bu göreve hiç başlamayın çünkü memur gibi yıllık izne tabi çalışacaksınız.

Kaç saat dersiniz vardı hocam? Bu mesaiye tamamen uzaktan mı tabisiniz? Derslerinize girip kalan zamanda uzaktan çalışma gibi bir durum var mı?

İş yoğunluğunuz nedir? Bir de uzaktan çalışmayı önerir misiniz hocam?

Hiç heveslenmeyin torpiliniz yoksa dayınız yoksa ister uzak ister yakın bütün angaryalar sizi bulur. 36 yıllık memurluk hayatımda hep bunu gördüm. Bırakın kendi copluklerinde otsunler

36 yıldır Adalet arıyorum. Bu kadar hükumet degisti. Hiç biri adil değildi. İster yeşil ister kırmızı olsunlar Adalet hep evde ders calisiyordu

Merhabalar, uzaktan çalışma ilgili bir eposta attım.
soru: Uzaktan çalışma kabul edilirse belli bir zaman diliminde okula gidecek miyiz yoksa tamamen evde görevlendirilme görevini mi yapacağız?

gelen cevap:
Uzaktan çalışmalar; öğretmenin kendi okulunda veya İlçe MEM veya İl MEM'de uygun görülen bir yerde YEĞİTEK için çalışmadır. Evden çalışma yoktur.

merak eden arkadaşlar için yardımcı olacaktır.

Son düzenleme:
Merhabalar, uzaktan çalışma ilgili bir eposta attım.
soru: Uzaktan çalışma kabul edilirse belli bir zaman diliminde okula gidecek miyiz yoksa tamamen evde görevlendirilme görevini mi yapacağız?

gelen cevap:
Uzaktan çalışmalar; öğretmenin kendi okulunda veya İlçe MEM veya İl MEM'de uygun görülen bir yerde YEĞİTEK için çalışmadır. Evden çalışma yoktur.

merak eden arkadaşlar için yardımcı olacaktır.
ben uzaktan çalışmıyorum ancak çalıştığım okulun ingilizce öğretmeni yeğitekte uzaktan çalışıyordu. okuldaki tüm ders yükü alınıp başkasına verilmişti il memde bir büroda çalışıyordu. yani evden değildi.okulla da işi bağı yoktu.

ben uzaktan çalışmıyorum ancak çalıştığım okulun ingilizce öğretmeni yeğitekte uzaktan çalışıyordu. okuldaki tüm ders yükü alınıp başkasına verilmişti il memde bir büroda çalışıyordu. yani evden değildi.okulla da işi bağı yoktu.
ne gibi işler veriliyordu hocam

Geri