Balıkesir 100.YIL EML yeni web sitesi

Kodla Büyü
muratturk' Alıntı:
site cok güzel tebriikler.
hocam asp x de yol gösterirmisiniz bize? makale sitemi,haberler bölümü admin paneli

joomla gibi kolay bileşen ve veya tool bulabilirmiyiz?

yoksa tamamen kodlama mı?

shnbrs' Alıntı:
Berkeren' Alıntı:
Hocam İletişim sayfası iletisim_mail.aspx fakat içine iframe eklemişsiniz ve PHP hazır mail gönderme formu kullanmışsınız ?????????????

Ziyaretçi defteri ASPX uzantılı fakat kendi kodlarınızla defter yapmayıp iframe ile MyDesign Ziyaretçi defteri koymuşsunuz sayfa bütünlüğü kalmamış.

Ayrıca Sebebini anlamadım ama sayfalarınız sanırım HTML olmasına rağmen siz ASPX uzantılı kaydetmişsiniz.

Arayüz fena değil fakat en alttaki bandı kaldırmanız daha şık olmasını sağlayacaktır.

dediğiniz gibi eksiklikler çok. dinamik bir site yapabilme ümidiyle başlamıştım ama kodlama bilgimdeki eksikliklerden dolayı beceremedim ve aspx uzantılı statik bir site oluştu. bilmiyorum öğrenebilecekmiyim. hazır kodlar kullanma sebebim bu.

haber bandı konusuna bakacağım. yorumlarınız için teşekkürler...

Zizu_' Alıntı:
Hocam emeğinize sağlık güzel olmuş siteniz.
Bence resimler ve renkler çok soluk.
Banner ın altında bölümlerin olduğu resimler kaliteli olsa daha güzel olur düşüncesindeyim.

sizin mesajınızdan sonra o bölümü güncellemek istiyordum. ancak yapabildim. dediğiniz kısma jquery bir alan ekledim. özellikle resimlerin canlı olmasına uğraştım. menünün altındaki kısım flash yerine jquery alanlar bölümü ekledim. siz demeseniz belki hiç başlamayacaktım. yorumunuz için teşekkürler.

Geri