Bebeği olanlar bebek bezleri cazip fiyata

Kodla Büyü

paradox99

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar yine kızanlar olacak, ama bu kez gerçekten indirim olduğu için mesaj atıyorum. örneğin 41,90 lık bir bebek bezi (prima 4 numara- 66 adet) 4,90 kargo ücreti, 46,80 lira yapıyor, 10 tl indirim çeki uygulayınca size 36,80 a geliyor, ben az önce aldım. 10 tl lik kuponların birkaçını aşaıda paylaşıyorum.

X75W RJHH 7CCK FDLG

UGEL YV36 8DPN RA4E

http://www.htavm.com/anne-bebek-oyuncak ... -ve-banyo/

Ne demek hocam

Aslında indirim ve kampanyalar adında sabit bir başlık
bence bu sitenin eksik yanı.

a101'den molfix alıyorum. 4numara 40lı paket 15 lira. Kargoyla falan uğraşmaya gerek yok.

kadelli33' Alıntı:
a101'den molfix alıyorum. 4numara 40lı paket 15 lira. Kargoyla falan uğraşmaya gerek yok.

Ben prima dan başka kullanmadım hocam, tercih meselesi... Sağlıklı günler..

paradox99' Alıntı:
Arkadaşlar yine kızanlar olacak, ama bu kez gerçekten indirim olduğu için mesaj atıyorum. örneğin 41,90 lık bir bebek bezi (prima 4 numara- 66 adet) 4,90 kargo ücreti, 48,90 lira yapıyor, 10 tl indirim çeki uygulayınca size 38,90 a geliyor, ben az önce aldım. 10 tl lik kuponların birkaçını aşaıda paylaşıyorum.

X75W RJHH 7CCK FDLG

UGEL YV36 8DPN RA4E

http://www.htavm.com/anne-bebek-oyuncak ... -ve-banyo/

hocam site senin değil mi zaten ?

xtasy' Alıntı:
hocam site senin değil mi zaten ?

Mağaza benim, ürünler benim değil.. ben ürünün sadece reklam ve tavsiye kısmındayım, bende alışveriş yapabiliyorum doğal olarak kendi mağazamdan...

hocam indirim çeki + kargo yıne pahalı oluyor bırde kucuk paketler

ben bu işi anlamadım hepsi burada da 99 luk 123 luk paketler kargo dahıl 49.90 yada carre fouru takıp edın orda her ayın 15 ınde falan 44 e dusuyor maxı paketler

Ben böyle anlamam hesaptan, prima pumpers 4 numara, kampanya çek, kupon filan, kargo dahil, beizn tanesi kaç liraya geliyor??
(sitede 4 numarayı göremedim)

g.cetin.66' Alıntı:
hocam indirim çeki + kargo yıne pahalı oluyor bırde kucuk paketler

ben bu işi anlamadım hepsi burada da 99 luk 123 luk paketler kargo dahıl 49.90 yada carre fouru takıp edın orda her ayın 15 ınde falan 44 e dusuyor maxı paketler

Hocam tercih meselesi ben sizin söylediklerinizi bilmiyordum, bakayım bende.

acer50' Alıntı:
Ben böyle anlamam hesaptan, prima pumpers 4 numara, kampanya çek, kupon filan, kargo dahil, beizn tanesi kaç liraya geliyor??
(sitede 4 numarayı göremedim)

Hocam bu arda indirim kuponu kullanınca bezin tanesi 0,55 e geliyor 4 numarada, 36,80 66 tanesi...

kampanyalı fiyatı hepsiburada daki fiyata denk gelliyor hepsiburada +ıslak mendil hediyeli

Kodları kullanan arkadaşlar olmuş, bu kodları da kullanabilirsiniz...

5PE4 KG8R TWDJ 6GXS

SNH6 9HUG V6AW UKQX

hocam senın dedıgın paketler 66 lık paketler kımse kucuk paketlerı ınternetten almaya kalkmazkı zaten. benım bahsettıgım paketler hepsı buradada yada carrefourda 49.90 tl ye ıslak mendıl + kargo bedava ayrıca 99 luk ve 123 luk paketler aradakı urun sayısı farkından bahsedıyorum ben

incire bulasmıssınız demek kı ama ne deyım Allah yardımcınız olsun

g.cetin.66' Alıntı:
hocam senın dedıgın paketler 66 lık paketler kımse kucuk paketlerı ınternetten almaya kalkmazkı zaten. benım bahsettıgım paketler hepsı buradada yada carrefourda 49.90 tl ye ıslak mendıl + kargo bedava ayrıca 99 luk ve 123 luk paketler aradakı urun sayısı farkından bahsedıyorum ben

incire bulasmıssınız demek kı ama ne deyım Allah yardımcınız olsun

Sağol da sorun yok ki herkes bunu neden dert ediyor, arkadaşların söylediği çoğu üründen uygun maliyete ürünler var, inanmıyosunuz diye hesaplama bile yaptım, ama yaranamadım, sağlık olsun...

Aryıca Türkiyede internetten alış veriş yapan nufus, genel nufusun %2-3'ü bunun haricinde kalan büyük bir pazar var, bu pazarda para kazananlara şahit olmasam bu işe girmezdim, Üzüldüğüm nokta 4 ay önce bana ilk anlatıldığında bu işe girmemiş olmam. Kimse kimse için üzülmesin, zaten kendi çevreme satışlar yapıyorum, Burdaki paylaşımımın amacı da bana göre uygun olması... Alan arkadaşlar oldu isteyen istediği yerden alışveriş yapmakta özgür. Rahatsız olan arkdaşlar görmezden gelsinler...
İlk mesajımda kızanlar olacak diyorum, bi arkdaş estağfurullah diyor, demek ki herkeste rahatsız değil. Yinde Teşekkür ederim burya baktınız okudunuz mesaj yazdınız, siteye girdiniz, Belki başka arkadaşlara benim sitemden olmasa bile indirimlerin olduğunun internet alışverişinin farkına vardırdınız. Hepimiz çocuğumuz var ki bu sayfaya girdik, Allah herkesin çocuğunu ailesine bağışlasın, Sağlıklı Günler...

çokta cazip değilmiş marketlerle aynı fiyat hemen hemen en prima premium care en uygun hepsiburada.com 'da

paradox99' Alıntı:
ktektas' Alıntı:

Hocam hepsiburada da 1 ürün yaklaşık 40 tl ye geliyor dimi? benim sitede 10 tl indirim çeki uygulayınca 42,90 - 10,00 = 32,90
4,9 da karg bedeli, bir ürün 37,80 e geliyor, tercih senin, sağlıklı günler dilerim...
sayın hocam sepete ekleyip baktım kargo 6,90 çıkıyor +42,90 -10 =39,80
aynı fiyat ıslak mendil bedavaya geliyor.

Burda kimsenin kimseye kızma durumu yok. Site sahibi arkadaş sitesinin reklamını yapıyor. Uygun fiyata geldiğini düşündüğü ürününü paylaşıyor. Diğer arkadaşta başka yerde dha ucuza alabilirsiniz diye paylaşım yapıyorsa onada diyecek söz yok. Ben genelde hepsiburada 100/25 indirim çeki satın alıyorum forumlardan. O şekilde alıyorum. Ya da sanalmarkette indirim çekiyle. En ucuzu o şekilde oluyor.

her_dem' Alıntı:
Burda kimsenin kimseye kızma durumu yok. Site sahibi arkadaş sitesinin reklamını yapıyor. Uygun fiyata geldiğini düşündüğü ürününü paylaşıyor. Diğer arkadaşta başka yerde dha ucuza alabilirsiniz diye paylaşım yapıyorsa onada diyecek söz yok. Ben genelde hepsiburada 100/25 indirim çeki satın alıyorum forumlardan. O şekilde alıyorum. Ya da sanalmarkette indirim çekiyle. En ucuzu o şekilde oluyor.

+1

Geri