Bebeğiniz artık ağlamasın "Kolik cd".....

Kodla Büyü
Benim kızım şu anda 3 yaşını bitirdi. 1-1.5 yaşına kadar o kolik CD yi ağladığında dinletirdim. Bazan işe yaradı, bazan yaramadı. Artık o bebeklik çağını atlattık. Ama hala sebepsiz ağlıyor.

benim bebeğim de 4-4.5 aylık olana kadar kolik olmuştu.çok ilginç bi durum bebeklerde.bu cd yi netten indirmayi çok denedim ama bulamamıştım.teşekkürler hocam.

benim de bebeğimin kolik ağlamaları vardı cdyi dinliyorduk akşamları bazen yarar gibi oldu ama bazen yaramadı..kolik ve gazlı bebeklere en iyi gelen şey çarşafta sallamak :cry: 3 ay çektik bizdi o derdi ama sonra geçti :lol:

bizde bir işe yaramamıştı , üstelik gürültü olup bizim sinir sistemimize zarar veriyordu :) bebek kolikse ağlar yapacak bişey yok, ebeveyn kendini sakinleştirecek bir yöntem bulmalı , ve bu sürecin geçmesini sabırla beklemeli. ha kolik cdsi anne-baba olarak sizi sakinleştiriyosa kesinlikle dinleyin :p yoksa bebekleri çokda etkilemeyebiliyor. bizim oğlanı 4. aydan sonra sertap erenerin rengarenk şarkısını duyunca susuyordu, özelliklerde yolculuklarda.

Geri