Bilgisayar Kullanımı kursu dökümanları

Kodla Büyü

gu_lden

Üye
Arkadaşlar benim öğrencilerin yaşları biraz ileride elinizde onlara verebileceğim ders notları var mı. İşletim sisteminin var ama ilk modülün yok.

size zahmet paylaşabilirsek çok memnun olurum

ilk modül konularını kafadan da anlatırsın hocam, çok derin konular yok zaten
bir de 2. modülü çok derinden anlatma
benim bile bilmediğim acayip acayip şeyler
kursiyerlerin ne işine yarar ki :|

notu öğrenciler için istiyorum. benim konularda sıkıntım yokda, daha ben anlatırken unutuyorlar(65 yaş ve üstü de grubum :D )
Ellerinde hazır bilgi olsun diye düşünüyorum.
Zaten 2. modül çok karışık çok yüzeysel geçerim. 2 hafta oldu başlayalı kursa hala fareyi kullanamıyorlar. bende MEB 'in verdiği ilköğretim için olan etkinlikleri kurdum.1.basamaktan başladık bakalım.Hayırlısı

gu_lden' Alıntı:
notu öğrenciler için istiyorum. benim konularda sıkıntım yokda, daha ben anlatırken unutuyorlar(65 yaş ve üstü de grubum :D )
Ellerinde hazır bilgi olsun diye düşünüyorum.
Zaten 2. modül çok karışık çok yüzeysel geçerim. 2 hafta oldu başlayalı kursa hala fareyi kullanamıyorlar. bende MEB 'in verdiği ilköğretim için olan etkinlikleri kurdum.1.basamaktan başladık bakalım.Hayırlısı
yazdır o zaman hocam....
benimkiler herşeyi yazdırmamı istiyor, bende gocunmadan yazdırıyorum.. (kafamdan)

yazdırma işlemini deftere mı yapıyosunuz yoksa wordde mi mesela bnde wordde yazdırıyorum not aldırmak için hem faydallı hem de kendilerini geliştirmelerini saglıyor

g_kalp' Alıntı:
yazdırma işlemini deftere mı yapıyosunuz yoksa wordde mi mesela bnde wordde yazdırıyorum not aldırmak için hem faydallı hem de kendilerini geliştirmelerini saglıyor
hocam o kadarı mümkün olmuyor, daha ilk dersten word açtırıp yazdırmak... keşke öyle bir imkanım olsa...
ama ben ilk birkaç ders neden f klavye kullandığımızı anlatmak zorunda kalıyorum :(

Kendi hazırladığım sunu umarımız bir nebze de olsa işinize yarar.

Ekli dosyalar

• BİLGİ TEKNOLOJİSİNİN TEMEL KAVRAMLARI.rar
    3.1 MB · Görüntüleme: 4,064
SİSTEM

kurs notlarımın devamı

Ekli dosyalar

• sistemi KULLANMA.rar
    2.3 MB · Görüntüleme: 3,014
Hocam bunları çıkartıp ver onlara eve gidince tekrar etsinler bol bol, başka türlü unuturlar başka çaresi yok

Ekli dosyalar

• WINDOWS UYGULAMALAR.rar
    5.9 KB · Görüntüleme: 1,250
Geri