Bilişim Çocuk 3(Tek Link)

Kodla Büyü
öncelikle hocam çok teşekkür ederim, ellerinize sağlık,çok güzel bir çalışma
ilk önce http://x7.to/ sitesinden indirmeye denedim hata sayfası geldi, ama diğerinde sorunsuz indiriyor

valla indirdim ; okuldaki ana makinada da denedim.....

gerçekten ; her okula lazım bir cd.....

yapanın da ; paylaşanın da eline sağlık.....

arkadaşlar ; gerçekten süper bir paylaşım ; kaçırmayın....

emeği geçen herkesten Allah razı olsun.....

teşekkürler hocam. 1 ve 2 çok güzeldi bunun da öyle olduğundan eminim. Elinize sağlık...

ozgurgitarim' Alıntı:
valla indirdim ; okuldaki ana makinada da denedim.....

gerçekten ; her okula lazım bir cd.....

yapanın da ; paylaşanın da eline sağlık.....

arkadaşlar ; gerçekten süper bir paylaşım ; kaçırmayın....

emeği geçen herkesten Allah razı olsun.....

Sağolasın ozgurgitarim, faydalı olur inşaallah...

Şimdiden 4' düşünmeye başladım, ama içerik değişebilir, öğrenmeye yönelik olarak geliştirilebilir....

Arkadaşlar bir şey dikkatimi çekti, spor dünyasındaki gol sevinçlerinde uygun olmayan bir gol sevinci var, o canımı sıktı, ne yapsak yeniden mi yüklesek acaba...

valla emin hocam ; ilk dikkatimi çeken şeylerden birisi idi ; videoları izlerken.....

canınızı sıkmayın hocam....

e artık indiren arkadaşlar da silsinler o videoyu....

örnek ; şu anda 20 makinaya kurulu bu cd....

tek tek sileceğim o videyu.....

varsın link arayıp dursun o videoyu :)

ozgurgitarim' Alıntı:
valla emin hocam ; ilk dikkatimi çeken şeylerden birisi idi ; videoları izlerken.....

canınızı sıkmayın hocam....

e artık indiren arkadaşlar da silsinler o videoyu....

örnek ; şu anda 20 makinaya kurulu bu cd....

tek tek sileceğim o videyu.....

varsın link arayıp dursun o videoyu :)

Yaaa nasıl gözümden kaçmış...
Hocam şuda olabilir, aynı isimde başka bir video eklenebilir, arkadaşlardan istirhamım, o video yu ya silmeleri ya da değiştirmeleri, beni zan altında bırakmazsanız memnun olrum...

bilişim çocuk 3'ü kurdum öğrenci bilgisayarlarına, çocuklar çok keyif alarak kullanıyorlar. ellerinize kollarınıza sağlık :alkis:

hocam daha öncede sormuştum ama cevap gelmedi. 1 ve 2'sini nerden bulabilirim? forumda arattım ama bulamadım.

web versiyonu nu düşünüyoruz, ama daha geniş içerikli olacak şekilde....İnşaallah, içimden bir gelse 2 günde bitiririm ama, şu an gelmiyor, neyse, arkadaşım sormuş 1 ve 2 nerede diye bir ara upload ederim onlarıda, gerçi 1 in ne kendisi ne de çalışma hali bende yok galiba, bakalım....

Geri