Bilişim Eğitiminin Bugünkü Durumu ve cevaplar

Kodla Büyü
Okuldaki bir öğrencimiz blog açmış. Blogda sinli kaflı +18 bir entry var. Bir vatandaş da bu entry altına yorum yazmış. Googleda adamın adını yazınca. Adı Soyadı+ kızlar erkekler xxxx yyy filan çok uygunsuz kelimeler çıkıyormuş. Bir kaç işyerine başvurusunda bunu önüne koyup sizi işe alamayız demişler. İlgili kişi bize başvurdu, öğrencinin o bloğundaki entryi kaldırmayı bırakın host firmasına sert çıkıp blogunu bile kapttırdık ama google cahce sağolsun adamın adı hala o uygunsuz kelimelerle beraber çıkıyor ve işsiz :( o sebeple internette ne yazdığınıza dikkat edin. biraz bilinç lütfen. Eğitim Şart !!!

hasari' Alıntı:
esenordelarthe' Alıntı:
başlık sansüre takıldı öyle mi? eskisi neden sansür gerektirdi anlayamadım :?:
Arama motorları anlık olarak sitemizi indexliyor. Bizi bu kelimeyle indexlemesinin istemezsiniz değilmi. Bu sansür değil sadece bir önlemdir. Arkadaşların belirttiği gibi birde meb filitresine takılırsan sorunun çözülmesi belki aylar alacak. Sitemizin okullardan açılmadığını düşünsenize bir çok arkadaşımız site üstündeki kaynaklara ulaşamayıp mağdur olacaktır. Şimdiden anlayışınız için tşk ederiz.

:)

okulda benimle beraber bir bt öğretmeni daha var. o arkadaş şubatta doğum iznine ayrıldı. hoş ayrılmadan öncede bir dönem boyunca çocukları her ders serbest bıraktı oyun oynattı.
buna benzer şeyler yapan çok fazla bt öğretmeni arkadaş var biliyorum. neden bu hale geldiğimizi kendi kendimize sormalıyız.

Ellerine sağlık esenordelarthe tam da doğru cümlelerle halimizi ahvalimizi dile getirmişsin.
:+1:

bu sitede yazılanlara sonuna kadar katılıyorum. emeği geçen herkesin yüreğine sağlık. cümleler çok net anlaşılır ve sorunlarımızı harfiyen yansıtıyor.

Geri