Bilişim sınıfına akıllı tahta kurmadılar!

Kodla Büyü

arquebus

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar. Okulumuza yeni aidata akıllı tahtalar kuruldu ancak bilişim sınıfına takılmadı. Laboratuvarlara takılmıyormuş. Benzer durumda olup taktırmayı başaran varmı acaba?

Merhaba arkadaşlar. Okulumuza yeni aidata akıllı tahtalar kuruldu ancak bilişim sınıfına takılmadı. Laboratuvarlara takılmıyormuş. Benzer durumda olup taktırmayı başaran varmı acaba?
Bilişim dışındaki lablara (Fen-Müzik-Kimya-Biyoloji vb.) kurulmuyor ama bilişime kuruluyor.

Aidata akıllı tahta hangisi hocam benim bildiğim faz 1 2 vestel 3 arçelik.
Bu arada benim de sınıfımda yok, önceden takılıydı ama bilişim sınıfı aktif olmadığı için ilkokula taşındı, şimdi yeni aidata bilgisayarlarla sınıf kuruldu ama tahta gitmişti artık. Projeksiyon kullanıyorum ben de.

bilişim labaratuvarında akıllı tahta genelde olmuyor. projeksiyon ile yanstıyıoruz.

Aidata akıllı tahta hangisi hocam benim bildiğim faz 1 2 vestel 3 arçelik.
Bu arada benim de sınıfımda yok, önceden takılıydı ama bilişim sınıfı aktif olmadığı için ilkokula taşındı, şimdi yeni aidata bilgisayarlarla sınıf kuruldu ama tahta gitmişti artık. Projeksiyon kullanıyorum ben de.

Sanırım artık kısmi ET alımları yapılıyor

Aidata ET ile ilgili şurada paylaşım yapıldı:

Benim okuldaki BT sınıfı için bakanlıktan kesin kabule 3 kişi geldi,
birisi ile kısa bir muhabbetimiz oldu,
artık yeni BT sınıflarında ET olmayacağını söyledi,

bu arada küçük bir parti Aidata ET alındığını,
ancak çok büyük bir parti yine Arçelik ET ihalesinin imzalandığını söyledi.

Lab’da e.t olmaması Saçmalık …

Ne zaman bu siteye girsem bakanlığın bir saçmalığını görüp sinirleniyorum …

Eğitimi özelleştirmek lazım. Parası olmayan okumasın çoban da lazım memlekete …

Ek: bence bunları yalandan yapıyorlar insanlar birbirleri ile uğraşsın ve gereksiz sorunlarla uğraşsınlar bizimle uğraşmasınlar diye.

Son düzenleme:
Saçma bir olay. Ders işlenen her mekana akıllı tahta kurulmalı. Bu zamana kadar çalıştığım tüm okulların bilişim sınıfında akıllı tahta vardı. Hatta faz 1 kurulumu yapılan bir lisede tüm birimlere, kullanılmayan birimler dahil, tahta takmışlardı. Demek ki şimdi öyle bol keseden tahta takmıyorlar. Bilişim sınıfında tahta olmamasını normal karşılamıyorum.

Öğretmenler odasına bile kuruyorlardı bir zamanlar. Bazı yerlerde kaldırmaya başlamışlar sanırım.

net support ile tüm ekranlar akıllkı tahta eğer mevzu ekran yansıtma ise, bencede gerek yok gibi

bizimde 0 bina teslim edildi,ancak binada bt labı yok yeni yapılan okullara bt sınıfı açılmıyor mu,proje 2018 de bize söylendiğinde vardı sınıf içeri girdim ki yok :(

net support ile tüm ekranlar akıllkı tahta eğer mevzu ekran yansıtma ise, bencede gerek yok gibi
U düzeni olan bir labda hiç iyi olmuyor hocam, öyle olunca öğrenci yüzünü tahtaya zor dönüyor, bazı öğrenciler uyku moduna geçiyor, uyandırmakta zorlanıyorum. 😉

Öğretmenler odası, destek odası, kütüphane vb nerede ET varsa hepsini aldılar hocam. Hatta BT sınıfındakini de almak istemişlerdi ama burada ders işleniyor diye müdür izin vermemiş.

Kütüphane, öğretmenler odası tamam da diğer dersliklerden niye almak isterler bilmem.

Geri