Bilişim Sınıfları İle İlgili Soru Önergesi

Kodla Büyü

braveheart06mg

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bilişim Sınıfları İle İlgili Soru Önergesi

Ekli dosyalar

• Adsız11.png
    Adsız11.png
    179.8 KB · Görüntüleme: 995
Bakanın cevabını merakla bekliyoruz..soru önergesini sunan milletvekiline mail ile bir tesekkür edersek ilerleyen süreçte yararımıza olacağını düşünüyorum.

Guzel ve yapıcı sorular. tebrıkler gercekten. cevabı cok merak edıyorum sımdıden ...

ne sormuş ki kaç öğretmen atanacak demiş, öğretmen açığı var mı demiş...
ama derslerin kaldırıldığını
herkesin okulda norm fazlası olduğunu, bu yüzden kimsenin yer bile değiştiremediğini tayin döneminde bilişim öğretmenlerine hiç bir okulun açılmadığını
çünkü her okulda 6 -8 saat ders kaldığını bu saatlere norm verilmediğinden okulda var olan öğretmenlerin de fazla duruma düştüğünü,
fatih projesinde bilişm öğretmenlerinin yerinin neden olmadığını SORMAMIŞ,
ŞİMDİ BEN OKULDA 1 öğretmensem ve 1500 öğrencinin olduğu büyük bir okulda norm fazlasıysam sizce öğretmen atamalarında ne kadar fazla öğretmen atayabilir BU SORUYU ŞU DURUMDA HERKES CEVAPLAYABİLİR SANIRIM bakana gerek yok..

bu kadar bt kurdunuz bir sürü paralar harcandı bunu dersleri geri kaldırmak için mi yaptınız?
üniversitelere tıp puanlarıyla yarışan BÖTE bölümünü açıp çalışkan gelecek vaadeden öğrencileri buralara toplayıp da 90 küsürlerle atamamak için mi, atananları norm fazlası yapıp okullarda 8-5 teknisyen gibi çalıştırmak için mi kurdunuz ve kaderine terkettiniz?

aaaah ah ne sorulmuş ki !! kimsenin aşağıda yaşanalardan haberi yok..
bilene sormazsanız durum nedir diye böyle sorular sorarsınız..

delulojouh' Alıntı:
Bakanın cevabını merakla bekliyoruz..soru önergesini sunan milletvekiline mail ile bir tesekkür edersek ilerleyen süreçte yararımıza olacağını düşünüyorum.
web sites,ini araştırdım iletişime geçmek için görüntülenemiyor diyor. bencede bi teşekkür maili atmalıyız mail adresini bilen varsa yada nasıl ulaşabileceğimizi paylaşabilirmi

Geri