bilişimin teknoloji tasarımla birleşmesi?

Kodla Büyü
iyide ben bu söylenti kimden çıkıyor onu anlamaıyorum.Yani bakan yanlış ifade kullandı bence yani kimse çıkıpda dedimi sizi böyle yapacaz diye yani söylentinin kaynağı nedir onu merak ediyorum ben.

Ben de BÖTE mezunuyum ve donanım ya da tamirle alakalı hiçbir ders okumadım .Ayrıca kimse bana çalışmayan bir kasayı açıp tamir etmem gerektiğini de söylemedi.Eğitim fakültesi mezunu birisinden beklenti bu olmaz.O yüzden tamir hiç yapmadım okulda ihtiyaç olduğunda anlaşmalı olduğumuz teknik servisi arıyorum gelip yapıyorlar parasıyla.Bunu da size tavsiye ederim arkadaşlar yazılımla alakalı bir sorun varsa pekala yapmalıyız yapabildiğimiz kadarıyla ama donanımsal sorunlarda servis daha mantıklı bence...
Ayrıca branş değişikliğine de karşı değilim uygun olan bir branşa geçme şansım olsa hiç düşünmem...

alfa-turk' Alıntı:
böte okuyupta tamir bizim işimiz diyeler cevaplasın lütfen?
- okulun badana boya işlerini yapan resim (görsel sanatlar) öğretmeni gördünüzmü?
- okulun anfisini ve varsa enstrumanlarını tamir eden müzik öğretmeni
- okulun panolarını yapan teknoloji-tasarım öğretmeni gördünüzmü
- eml de okulun elektirik işlerini yapan elektirik öğretmeni gördünüzmü?
- eml de müdürün otomobilini tamir eden motor öğretmeni gördünüzmü?
- ...
bazı ricalar yapılabilir ama her ameleliği kendinize vazife edinmeyin.

Arkadaş güzel özetlemiş. Kısaca; Biz öğretmeniz tamirci değil.

Hakkımızı aramak dururken yaptığımız şu:gelen giden ensemize vursun elimizdekini alsın ve bizde sesimizi çıkarmayalım.. Branşımızı diğerleri gibi öğretmenlik olarak yapsak yeter. Başka ihsan istemez.

Hani bir laf var ya: .... olduktan sonra sırtımıza semer vuran çok olur.

branş değiştirip flash photoshop vs programlar anlatacaksak seve seve geçeriz başka branşa. word excel anlatmaktan gına geldi zaten. ama kendimi kağıtları yapıştrırken düşünemiyorum :verymad:

Geri