Bir Öneri-- Twitter kullanalım

Kodla Büyü

bamteli86

Aktif Üye
En son bir arkadaşımızın desteği ile önder aytaç beye ulaşılmış olumlu sonuç alınmıştır.

Benim önerim twittere kullanalım üye olalım ve oradan bakanları ve yazarları markaj altına alalım.

Türkiyenin gündemi orada bakanların ve yazarların demeçleri ile netleşiyor

bamteli86' Alıntı:
En son bir arkadaşımızın desteği ile önder aytaç beye ulaşılmış olumlu sonuç alınmıştır.

Benim önerim twittere kullanalım üye olalım ve oradan bakanları ve yazarları markaj altına alalım.

medyada bayağı ilgi gösteriyor twitter a :+1:

basın' Alıntı:
_*_G_S_*_' Alıntı:
bamteli86' Alıntı:

medyada bayağı ilgi gösteriyor twitter a :+1:

haklısınız..önder beye ulaştık..
şimdi twitter sayesinde bir gazetenin ANKARA TEMSİLCİ , BİR AJANSIN SPİKERİ VE bir gazetenin köşe yazarı ile görüştüm. ve bende mail bekliyorlar..bazıları ajans toplantısında söyleyecek..ben bu kadar etkili olduğunu düşünmemiştim...

Hocam sözleşmeliden kadroya geçerken twitterı kullananlardanım bir çok bakanla milletvekiliyle gazeteciyle siyasetciyle görüştük. Çok etkili kesinlikle. Özellikle nazlı ılıcak çok ilgilenmişti o zaman.

basın ve bamteli hocam takip ettiğim listemdeki kişiler sadece siyasetci ve gazetecilerden oluşuyor benim listemdekileri ekliyebilirsiniz. Akşam boyunca 4-5 arkadaş online olsa twitterda sesimizi duyuracağımıza inanıyorum.

beskaza' Alıntı:
Nasıl kullanılıyor bu twitter :)

Arkadaşlar şu an bile 3-4 gazeteci online ve twiterda yazışıyorlar. Mühim olan onların dikkatini çekmek
Hocam twitterdan bi hesap al sonra beni yani @rumuz19 u arattur ve ekle sonra benim takip ettiğim listeyi aç. Listedekilerin hepsine takip et de. Kullandıkça zaten sistemi çözersin. Yardım istiyen arkadaşlara yardımcı olabilirim.

basın' Alıntı:
RUMUZ19 maşallah twittter çoşmuşssun tabii MEHMET BARUNSUDAN BAŞLAMISSIN...
tebrikler bende sizden önce atmıştım.... :idea:

Hocam daha çok kişi olup aynı anda aynı kişiye yazmaya başlarsak illa ki bizi muhatap alacaklardır. Hadi arkadaşlar twitterı etkin kullanalım.

kevana katılanlar buraya twitter daki önanlarını yazsınlar; Onlara çabuk ulaşmamız için gerekli olarabilir.

örneğin :mad:bamteli86

BT öğretmeni ne anlar la twitter dan. biz 1 yıl oldu bunu söyleyeli. Türkiye bütün gündemi oradan takip ediyor artık.
twitter dan beni takip etmek isteyenler mesaj atsınlar. ulu orta paylaşmak istemiyorum ismimi. kendime göre sebeplerim var. ok.kib.by

Twitter kullanamamak diye bir yaklaşım yok bence. İnsanların bazıları kendi kendine konuşuyormuş hissi verdiğini söylüyor. Bu da konuya ne kadar sığ bakıldığının göstergesi. Twitter sayesinde ünlü olup, daha sonradan kitap çıkaran ve zengin olan insanlar var. Twitter üzerinden organize olmayan hiç bir şey kalmadı diyebiliriz ayrıca. Ama BT öğretmeni sayısal kafa olduğundan olabilir okumayı ve yazmayı genelde sevmeyen insanlardan oluşuyor. Bu da benim fikrim. Bana ulaşmak isteyenler @codesdi hocamdan öğrenebilirler.
Twitter ı ciddiye alın artık.

RESMİ İSE BUDA ÖMER DİNÇERİN TWEET ADRESİ:

HAYDİ ŞİMDİ SİZE GÖREYİM BİLİŞİMCİLER?

@MEBomerdincer

arkadaşlar bence twittera iyi kullanan bir arkadaşımız bir bilgisayarbilişim veya başka bir isimle bir profil oluştursun bizlerde bu hesabı takip edelim çok daha iyi
en azından daha toplu ve düzgün olur paylaşımlar daha etkili olur

Geri