Bir öğretmen için en ideal araç hangisidir?

Kodla Büyü
clio kullanıyorum ehlyet kursunda çok rahat bir araba alırsam da ondan alırım herhalde tabi atanınca:)

Rahat diyorsan Opel Astra 1998-2003 biraz daha düşük diyorsan Hundai Accent 2000-2004 en azından satışda da rahat edersin.

valla 27-28 yıldır tabanvay kullanıyorum çok memnunum..senede 1-2 defa pabuçunu al devam... :mrgreen: :mrgreen:

Çift maaş isen WV grubundan al arıza yaparsa maaşın birini bırakıyorsun

fercanx' Alıntı:
Bunlar yönetmeliklerle sabit zaten

Doktor için pegeout
Mütehahit için passat
mühendis için bmw
belediye başkanı için mercedes
işci için braodway
Vekil öğretmen için Lada
sözleşmeli öğretmen için Doğan
Kadrolu için öğretmen için Doğan L
:+1: :puhaha: :puhaha:

hocam benim fikrim yerli araba parça ucuz ama çabuk bozuluyor. Avrupa araba parça pahalı ama o da kolay kolay bozulmuyor. Yani sonuçta pek bişey değişmiyor.

Bütün arabalar bizim ama alımı vergisi yakıtı diye düşünüldüğünde

Az yaksın/ Parçası ucuz olsun/ satımı kolay olsun/ Beni yarı yolda bırakmasın/ rahat bir araba olsun diyorsanız

Söyliyeyim Hepsi bir arada olan YOK!!!

toyota coralla 1.6 gli yada xei 1997-1998 model arası.arıza yapmaz/tüpe en uyumlu motor /yedek parçada sınırsız yan sanayi seçeneği/düşük yakıt tüketimi/vergisi ucuz kısacası araba.....

arkadaşlar çok araba geldi geçti benden ilk arabam 98 opel vectra idi sonra higline passatım oldu onu sattım mercedes kompressör avantgarde almıştım ondan sonra fiat marea aldım şu anda ford connect kullanıyorum içlerinde en çok passat hoşuma gitti ama ekonomi olarak connect çok güzel marea da tavsiye edebilirim

aynı dert bende de var
düşünüyorum 3Bin daha koyup şöyle 2003 ve üzeri almak lazım ...
yoksa şimdiki elimdeki ile 98-2000 arası bir araba mı almalıyım ?
iyi düşünmek lazım :wink:
- İyi bir Opel Vectra 1998 model 15Bin TL
aslında fena olmaz hani :)

ben çözdüm hocam
Türkiye'de kolay satılsın diyosan kadınların tercih ettiği arabayı al
az yaksın diyosan LPG al
Park sorun olmasın diyosan Küçük ama hissettirmeyen

+ = Hyundai Getz 2004

paran yoksa da Uno Bakkalın önüne koy Satılır

ÖĞRETMEN DENİNCE AKLIMA BEYAZ ŞAHİN, BEYAZ ŞAHİN DENİNCE DE ÖĞRETMEN GELİR AKLIMA...
LİSE YILLARIMDA ARABASI OLAN ÖĞRETMENLERİMİN NERDEYSE YARISI BEYAZ ŞAHİN KULLANIRDI. HEY GİDİ GÜNLER...

fercanx' Alıntı:
Bunlar yönetmeliklerle sabit zaten

Doktor için pegeout
Mütehahit için passat
mühendis için bmw
belediye başkanı için mercedes
işci için braodway
Vekil öğretmen için Lada
sözleşmeli öğretmen için Doğan
Kadrolu için öğretmen için Doğan L

:++: :puhaha: :puhaha: :++:

değiştirdiğim araçlarım
1. opel astra 94model 1.4 lpgli
2. broadway 97 model 1.4 lpgli
3. palio 2007 model 1.3 dizel

1.si güven demek. ikincisi nakit para demek üçüncüsü ekonomi demek.

Değerli Öğretmenlerimin Parası hangisine yetiyorsa ; O'na göre ideal araç odur.

el arabası fena değil üstüne diz üstü, masaüstü, bir sürü formalite plan kağıt hepsini alır

El arabasının şakasını dahi Öğretmenlerime yakıştırmıyorum.
Öğretmenlerim , bulunduğum yerde : Chevrolet Cruze,Suzuki Swift,Opel Astra Sedan,Suzuki Grand Vitara,Toyota RAV 4 kullanıyor.(İspatlanır)

RAV4 cruze felan biraz abartılı olmuş.. El arabasını mumkun goruyorum yane alınan parayla anca yakıtsız bi araba olur:)

Lectorr söylenenler ; Abartılı değil.Hangi zamanda yaşıyorsun?Bunlar öğretmenin sahip olduğu arabalar.Şuan ben öğretmenim SX4 e biniyorum Aç fiyatına bak.Diğer yazdığım modeller için çok ısrar ediyorsan bulunduğum ilçeye davet ederim.1Bir bir gösteririm.Varmısın?

dostum sadece kendine bakmakla yukumlu olup hiç yemiosan olabilir:) ama alınan standart bi maaşla kasar biraz.. bide nie bunu ispatlamakta bu kadar iddalı olduğunu anayamadım? varmısın felan:)) tmm varım geliim senin şu ilçeye hem gormuş olurum hehh

Kastığımız ettiğimizde yok.Hepimiz evliyiz.Herkes gibi yiyip içiyoruz yaz geldiğinde geziyoruz.Kursumuzu veriyoruz,okulumuza devam ediyoruz.Aslanlar gibide biniyoruz.

Geri