Bir Zümremin Okul Sitesi Yorum Sizlerin...

Kodla Büyü
elinize sağlık hocam güzel bir site olmuş baya emek vermişsiniz belli. yalnız sayfanın altında bulunan link resimleri çok büyük olmuş sanki fazla göz yorucu gibi duruyor onları biraz daha küçük yapsanız fena olmaz bence :oops:

Bende çok beğendiğim için paylaşmak istedim :D bende bir site yapmayı düşünüyodum arkadaşımda yeni yapmış linkini verdi belki ondan alırım:))

bende ana sayfada haberler bölümü foto galeri ve kadromuz bölümü boş görünüyordu açamadım sonra Flash Player 11.1.102.63 kurunca açıldı.

Hocam siteyi çok beğendim ben de yeni bir site yapacağım okuluma.
Burda da site dosyalarını paylaşanlar olduğu için söyleme cesaretinde bulunuyorum
Bu sitenin dosyalarını yükleyebilir misiniz ,
Bana da çok vakit vermediler Şablon gayet güzel içerik değiştirerek kullanmak isterim izin verirseniz.

google chrome'da açılmıyormuş..
flash playerla alakalı..
bu arada derslerde Çoğrafya yazılmış..

siteniz bence göz yoruyor. okunabilirliği az. genelde açık renkli zemin üzerinde açık renkli ve el yazısına benzer fontta yazıtipi var ki bu da okunabilirliği zorluyor. bir de çok önemli değil ama sayfa başlığında DİYARBAKI yazıyor.

Öncelikle siteyi ben yapmadım arkadaşlar ama böyle bir site yapmayı çok isterdim :D ,beğendiğim için paylaşmak istedim, herbir parça için ayrı psd ler varmış ve boyutu çok fazla, haberler ve kadromuz bölümünü istedim arkadaşımdan alınca burada paylaşacağım, yazdığınız eksikleri iletirim.

ozruz83' Alıntı:
Hocam siteyi çok beğendim ben de yeni bir site yapacağım okuluma.
Burda da site dosyalarını paylaşanlar olduğu için söyleme cesaretinde bulunuyorum
Bu sitenin dosyalarını yükleyebilir misiniz ,
Bana da çok vakit vermediler Şablon gayet güzel içerik değiştirerek kullanmak isterim izin verirseniz.

dosyaları alırsam yüklerim hocam.

fulbt' Alıntı:
foto galeri çok güzel.. hangi programı kullandınız öğrenebilir miyim??

Hocam arkadaşı aradım yogundu fatih projesi için keşif yapıyorlarmış okullarında , flashmo_249_mega_grid galerisini kullanmış , dosyaları arkadaşımdan alınca paylaşacam.

bluemax35' Alıntı:
fulbt' Alıntı:

Hocam arkadaşı aradım yogundu fatih projesi için keşif yapıyorlarmış okullarında , flashmo_249_mega_grid galerisini kullanmış , dosyaları arkadaşımdan alınca paylaşacam.

teşekkür ederim ilgilendiğiniz için..

fulbt' Alıntı:
bluemax35' Alıntı:
fulbt' Alıntı:

teşekkür ederim ilgilendiğiniz için..

rica ederim hocam
yükledim hocam galeriyi indirebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Galeri.rar
    245.1 KB · Görüntüleme: 37
Geri