(bloomberg ht) BT Ogretmenleri icin son 24 saat..

Kodla Büyü
Re: ali çağatay (bloomberg) acil mesajlarimizi bekliyor

justinciler tarafından twitter işgal edilmişken, bilişimciler olarak halâ bir gündem etiketi oluşturamıyorsak yazık bize... :-1:

hadi arkadaşlar coşturalım

Amisos' Alıntı:
justinciler tarafından twitter işgal edilmişken, bilişimciler olarak halâ bir gündem etiketi oluşturamıyorsak yazık bize... :-1:

‏@AliCaatay BT Ogretmenleri, bilgisayar basina... Onerilerinizi bekliyorum... Hadi hep birlikte zafere!
2 rt almış sadece..

adnan oktar bile parasını vererek sahte yollarla gündeme girebiliyor. biz bilisimcilerin daha bir başlığını göremedik gündemde. eğer sayımız yetmiyorsa bizde uckagit ile parasıyla gündeme girebiliriz. nasilolsa işi cok iyi bilen dışında çakan olmuyor. sorunlarımızı da duymayan kalmaz bu sayede malum twitteri kullanmayan siyasetçi, ünlü yok.(nabi avcı hariç)

Ali Cağatay ‏@AliCaatay

BT Ogretmenleri, tatilde misiniz, donun ve cevap verin lutfen... Turkiye'de BT dersleri nicin zorunlu olmali?

Hocam attım valla twit herkesi bekliyoruz yarında yine twitterda tt listesine girmek için mesaj atacağız

Bu da bize kapak olsun...

Ekli dosyalar

• alicagatay twitter btciler.JPG
    alicagatay twitter btciler.JPG
    8.3 KB · Görüntüleme: 1,648
biz ağlayıp sizlamayi iyi biliriz hocam en basitinden twit atmaya bile eriniriz. bu başlığı actin aninda asagilara gitti milletin tek derdi araba,piyasa, para kazanma yontemleri işini bölümünü düşünen yok

atanamıyom' Alıntı:
biz ağlayıp sizlamayi iyi biliriz hocam en basitinden twit atmaya bile eriniriz. bu başlığı actin aninda asagilara gitti milletin tek derdi araba,piyasa, para kazanma yontemleri işini bölümünü düşünen yok
yerinde tespitler... yalnız ağlayanlar da burada ağlıyor... kendin çal kendin oyna misali...

hocam ben yazdım ama görüyorumki bir elin parmaklarını geçmiyoruz.bizim üniversitedeki öğretmen 2 üç sefer yazmış kaygısı yokken bilişim öğretmenleri üşenmiş :(

Ali Cağatay ‏@AliCaatay
BT Ogretmenleri, "sayimiz binlerce" diyorsunuz ama gorus aciklayanlar bir avuc kisi... Sesinizi yukseltin lutfen!

7-8 tane twit attım, birde twitter'da birşey yapamayız çünkü bir araya gelemeyiz zaman yada başka birşey isterseniz buradan bir gün ve saat kararlaştırıp bir tag oluşturalım, atılacak mesaj sayısına bakarız, geneli BT'ciler dışındakiler takipçi kazanmak için atılan mesaj olacak.
aklıma geldikçe twit atarım galiba az öncekilerle en son 10 oldu,
Olayı sadece okul olarak değil ülke menfaatleri olarak işlemek istedim.

Bu twitter'ı neden kullanmazsınız ki, anlık bilgi ve haber akışı hatta gazetelere düşmeden gelen haberler ve dedikodular face falan hikaye, üstelik kimliğini istediğin kadar gizleyebilir, istediğin zaman bir taraftar, bir yorumcu, bir tarihçi yada ne istiyorsan o olabilirsin, bence tam bana göre, takip edileyim derdin olmayınca özgün olunca da çok güzel oluyor. üyelik için para, pul, uğraş'a gerek yok. aç bir hesap öğrencilere vermeyin yeter :++:

yadigartbaykal' Alıntı:
ya arkadaş 10 tane gönderdim akşamdan beridir hiçbirini retweet yapmadı ya da ben yanlış gönderiyorum. adamın profiline girip soldaki menüden "Ali Cağatay kullanıcısına Tweetle" bölümünü silmeden mesajımı ekliyorum başka bir şey yok değil mi?

aynen öyle hocam. twitlerinizi tek mesaja sigdirirsaniz retweet edebilir.

yadigartbaykal' Alıntı:
ya arkadaş 10 tane gönderdim akşamdan beridir hiçbirini retweet yapmadı ya da ben yanlış gönderiyorum. adamın profiline girip soldaki menüden "Ali Cağatay kullanıcısına Tweetle" bölümünü silmeden mesajımı ekliyorum başka bir şey yok değil mi?
ilgili mesajının altından yanıtla diyerek gönderirseniz daha kolay görür. en azından karşılıklı mesajlar arasında bir bağ olur.

sanmıyorum faydası olsun kendinden başkalarının fikrine saygı gösteren yada değerli gören bir hükümet yok karşımızda

ben tekrar yollayacagimda adam hep aynı kişilere denk geliyor çok az olduğumuzu düşünüyor. farklı twit hesapları mi açıp gondersek acaba iki tane twit atmaya erinenlerin yerine.

19siyaHBeyaz03' Alıntı:
sanmıyorum faydası olsun kendinden başkalarının fikrine saygı gösteren yada değerli gören bir hükümet yok karşımızda
o kanattan bir beklentim yok benim de ama toplumda göz önünde bulunup farklı alanlarda faaliyet gösteren duyarlı ve bilinçli insanların durumuzdan haberdar olması önemli.... şu ana kadar en çok Cebit gibi bilişim sektöründe sesimizi duyurabildik ve onlar da bilişim teknolojisi eğitimi ihtiyacının farkında olan insanlar zaten... En önemlisi de birlikte ve organize hareket edebildiğimizi gösterebilmemiz... bu tür organize etkinliklere katılmayan arkadaşlar da korkmasınlar... ne ekdersinizi keserler ne de soruşturma açarlar... korkmayın...

yadigartbaykal' Alıntı:

Hocam Twitter hesabınız koruma altındaysa yayınlamıyor bende de durum aynıydı. Korumayı kaldırdım tekrar yolladım o zaman ancak yayınlandı.

Geri