BODRO SAYFASI AÇILIYOR

Kodla Büyü
sistem dosyayı gösteriyor ama yüklenemiyor excel sayfası. Problem sadece bendemi farklı tarayıcılarda da denedim ama olmadı..

"Memuriyet sicil numaranız sistemde kayıtlı değildir. Lütfen tahakkuk biriminden bilgilerinizi doğruladıktan sonra tekrar deneyin." diyor.

Geçen ay bakabiliyordum şimdi böyle bir hata alıyorum, bu hatayı başka alan var mı arkadaşlar???

Memuriyet Sicil Numarasına "0" girince de aşağıdaki hatayı alıyorsanız
"Memuriyet sicil numaranız sistemde kayıtlı değildir. Lütfen tahakkuk biriminden bilgilerinizi doğruladıktan sonra tekrar deneyin." diye hata alan arkadaşlar
Memuriyet Sicil Numaranıza da Emekli Sicil Numaranızı girin...

Açıp bakabilenler kademe derece - evli bekar - çocuk sayısı gibi şeyleride belirtip rakamları verip paylaşabilir mi?

BTFormator' Alıntı:
"Memuriyet sicil numaranız sistemde kayıtlı değildir. Lütfen tahakkuk biriminden bilgilerinizi doğruladıktan sonra tekrar deneyin." diye hata alan arkadaşlar

Emekli sicil numarası kısmını normal olarak doldurup, memuriyet sicil numarası kısmını tamamen boş bıraktığınızda da açılıyor hocam.

eya' Alıntı:
BTFormator' Alıntı:

Emekli sicil numarası kısmını normal olarak doldurup, memuriyet sicil numarası kısmını tamamen boş bıraktığınızda da açılıyor hocam.

Bende geçen ay o şekilde açıyordum hocam neyi değiştirdilerse şimdi memuriyet sicil numarasına da emekli sicil numaramı girmezsem açılmıyor

bridget' Alıntı:
eya' Alıntı:
BTFormator' Alıntı:

Bende geçen ay o şekilde açıyordum hocam neyi değiştirdilerse şimdi memuriyet sicil numarasına da emekli sicil numaramı girmezsem açılmıyor

İlginç. Herkeste farklı demekki. Veri girişi yapılırken nasıl girildiyse, sorgulamada o şekilde o zaman. Maaşları yapan memur nasıl girerse artık.

BTFormator' Alıntı:
veya 1 yazın bazen öylede oluyor.

memuriyet sicil numarasına sıfır yazıp hata alan arkadaşlar memuriyet sicil numarası kısmını boş bırakıp deneyin.

Meslek Lisesi -6.1-evli-eş çalışıyor-sendika-ocak 1819 tl

ulubey hocam sizin maaş farkı eş çalışmamasından veya çocuktan mı kaynaklanıyor acaba benimkinde mi hata var yoksa

ok46500' Alıntı:
Meslek Lisesi -6.1-evli-eş çalışıyor-sendika-ocak 1819 tl

ulubey hocam sizin maaş farkı eş çalışmamasından veya çocuktan mı kaynaklanıyor acaba benimkinde mi hata var yoksa
Her ikisinden de kaynakanıyor hocam

Sistemi açamayan arkadaşlar, memuriyet sicil numaranız şu dördünden biri olacak;
0
1
TC Kimlik No
Boş

7/1, eş çalışıyor, çocuk yok, sendika yok : 1670 TL

Evli (Çalışıyor ) / 1 Çocuk (4 Yaşında) / 4-1
2011 Aralık 1722
2012 Ocak 1816
Artış 94 lira bunun yaklaşık 45 tl si zaten vergi dilimden %15 düşdüğümden geliyor geriye 50 tl zam kalıyor.
Hükümeti severdim ama bu yaptığına zam diyorsa bakanımıza söyleyin vermesin 50 tl zam yapmasınlar bu sene en azından adım zam yapılmadı olsun daha iyi
Valla 50 tl zammı hiç vermesin heryerde bilmem şu kadar zam yaptık demesin benim adıma ben bu sene bu zammı istemiyorum. Ve Zam yapılmayan öğretmen olmaya razıyım. 50 tl verse ne olur vermese ne olur.

kıdem yıl/ay , nasıl hesaplanıyor bilen varmı?
yanlışlık varmı sizce?birde bekar yazıyor, bunu nasıl değiştirecem, nereye söylemem lazım?

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    15.5 KB · Görüntüleme: 940
  • Adsızz.jpg
    Adsızz.jpg
    11 KB · Görüntüleme: 940
Geri