BT Öğretmenleri Durum Analizi-Egitek Raporu-Ekler güncellend

Kodla Büyü
Bu çalışma gerekli yerlere ulaştırılabildimi arkadaşlar. Egitek e ulaştırılacağı söyleniyordu ulaştı mı?

@cogullu hocamız egiteke elden tunay beye raporu ulaştırdı hocam.
Onlarında elinden gelen çok birşey yok ama basına gösterilen ilgi ve tepki pgm, ttk yönüne değişmeli artık.
bireysel fax, mektuplarla birşeyler yapılabilir, ses duyurulabilir.

Hocam forumdaki arkadaşlar ile organize bir şekilde çalışmalara devam etmeliyiz. Basında sesimiz duyulmaya başladı. Bu iş eyleme kadar gitmeli.

the_korsan' Alıntı:
@cogullu hocamız egiteke eden tunay beye raporu ulaştırdı hocam.
Onlarında elinden gelen çok birşey yok ama basına gösterilen ilgi ve tepki pgm, ttk yönüne değişmeli artık.
bireysel fax, mektuplarla birşeyler yapılabilir, ses duyurulabilir.

Hocam raporun son halini siteye tekrar yükler misiniz?

@eya hocam şu anki ekler raporların son halidir, BGV ekibinin düzenlemesinin ardından yenilemiştik.

arkadaşlar herkese merhaba bende meslek lisesinde bölüm şefiyim bizi ilgilendirmiyor gibi duran her orun aslında geleceğimizi ilgilendirir.kimin ne olacağı belli olmuyor geçen seneki ilköğretim tercihleri açılması bunun en büyük kanıtı,,konuyla alakam olmamasına rağmen sizleri can-ı gönülden destekliyor ve yapılması gereken birşey varsa üzerimize düşeni yapmaya hazır olduğumu belirtmek isterim..

the_korsan' Alıntı:
@eya hocam şu anki ekler raporların son halidir, BGV ekibinin düzenlemesinin ardından yenilemiştik.

Hocam emin olmak için tekrar sordum, sugibi hocamız rapor yayınlandıktan sonraki mesajına istinaden. Eminseniz sorun yok. Teşekkürler... Umarım ulaştırmak istediğim yerlere ulaştırabilirim ve ilgilenirler...

sugibi' Alıntı:
biltek2007' Alıntı:
olmaktadır olması gerekmiyormu?
İyi geceler ve Camiamız, İslam alemi için Hayırlı kandiller diliyorum,
Burada göreceğiniz 1 ya da 2 tane çıkar sanırım; imla hatası asıl belgede yoktur(Sunucuya tekrar tekrar yüklemek istemedik)
Bahsettiğiniz anlatım bozukluğu tarafımdan düzeltilmişti sevgili hocam :)
Bugünün büyük bir bölümünü sadece kontrol ile geçirdik ama İlgi ve dikkatiniz için çok teşekkür ederim.
Bu gecede hayırlara vesile olması temennisiyle...

Emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Umarım Sevgili Tunay hocamın da bir şeyleri değiştirmeye gücü yeter.

Emeği gecenlere çok teşekkürler.

ben de ttk ve pgm ye fax göndermeyi teklif ediyorum.
mailden biraz daha etkili olacağını düşünüyorum.

Başka başlıkta da yazdım ama arkadaşların benim yazdıklarını okumadıkları gibi bir algı oluştu ; Başbakana şahsi olarak mektup yazın. Ama tek elden çıkmış değil. Şahsen yaşadıklarınızı anlatın. 1000 tane mektup gitse başbakanın danışmanları bunu başbakana haber verecek ve o da çağıracak bakanı Nimet Hanım nedir bu iş diye. O da çağıracak PGM ,Eğitek, TTKB başkan ve genel müdürlerini basacak fırçayı. Bunun başka çözümü yok. PGM , TTKB de ülfet oldu fax ve mailleri okumuyorlar bile.

Cemal TANER' Alıntı:
Başka başlıkta da yazdım ama arkadaşların benim yazdıklarını okumadıkları gibi bir algı oluştu ; Başbakana şahsi olarak mektup yazın. Ama tek elden çıkmış değil. Şahsen yaşadıklarınızı anlatın. 1000 tane mektup gitse başbakanın danışmanları bunu başbakana haber verecek ve o da çağıracak bakanı Nimet Hanım nedir bu iş diye. O da çağıracak PGM ,Eğitek, TTKB başkan ve genel müdürlerini basacak fırçayı. Bunun başka çözümü yok. PGM , TTKB de ülfet oldu fax ve mailleri okumuyorlar bile.

Aynen budur hocam. Yarıyıl tatilinde birkaç arkadaş ve ben pgm ye kendi anlatımlarımızla, el yazımızla yazdık.

İnternet ortamındaki haberleri bırakmayalım tamam zaten devam da ediyor edecek ama onlar bir yere kadar etkili. Başka yöntemlerle haberler takviye edilmeli, ki bugünlerde yine gündeme gelmeye yakınız, hem basın ayağından hem de resmi kanallarda çeşitli girişimler yapılmışken, birçok kişinin canı burnundayken ha gayret birazcık daha.

Cemal TANER' Alıntı:

Cemal TANER' Alıntı:

Ben BGV'nin raporunu kendi mektubumla birlikte Başbakanın evine kargoyla göndermeyi düşünüyorum. Başka bir kanalla daha Nimet Çubukçu'ya ve başbakana elden ulaştırmayı... Başarabilirsem o kanal çok daha işe yarar... O kanala belgelerin ulaştığını teyit edince bilgi vereceğim zaten forumda...

Bu arada basında gündeme gelmeye başladı, sesimiz duyulmaya başladı eylemin tam zamanı... Ankara'daki eyleme katılamayacağım büyük ihtimalle keşke daha yakın olsaydım :( Yine de katılmaya çalışacağım...

Arkadaşlar Eski İlköğretim Genel Müdürü şimdi ise Ak Parti Muğla Milletvekili Prof. Dr. Yüksel Özden benim üniversiteden öğretmenimdi sitesinide yapmıştım ozamanlar. Bu raporu kendişsine e-posta attım. Okuması içinde kendisini aradım. İnşallah bir netice alırız. Benim elimden gelen bu kadar. Yapılacak başka birşey varsa hazırım. Bu raporu hazırlayan arkadaşlarımı canıgönülden kutluyorum.

ampulali' Alıntı:
arkadaşlar herkese merhaba bende meslek lisesinde bölüm şefiyim bizi ilgilendirmiyor gibi duran her orun aslında geleceğimizi ilgilendirir.kimin ne olacağı belli olmuyor geçen seneki ilköğretim tercihleri açılması bunun en büyük kanıtı,,konuyla alakam olmamasına rağmen sizleri can-ı gönülden destekliyor ve yapılması gereken birşey varsa üzerimize düşeni yapmaya hazır olduğumu belirtmek isterim..

Hocam bizim ilköğretimden mezun öğrencimiz meslek lisesinde bilgisayar bölümüne gidiyor. Öğretmen olmak istiyormuş. Sakın dedim. Özellikle ilköğretimde öğretmenlik düşünme. Şu anki durumları anlattım.

Öğrencilerinize bu durumu anlatıp, geleceğiniz için MEB'e mail atabilirsiniz diyebilirsiniz. Öğrencilerin bu girişimi de bizim için önemli olur.

harika olmuş hocam..elinize emeğinize sağlık..umarım bu haklı sesi duyup bir şeyler yaparlar..biz de hergün neden bu branşı seçtik diye lanet etmeyiz..

Bu titiz çalışmada emeği geçen herkese samimiyetle teşekkür ederim, Allah razı olsun onlardan. Rapor tüm sorunlarımızı net bir şekilde çok güzel bir dil ile aktarmış. Umarım olumlu sonuçlanır.

Mellifica' Alıntı:
Bu titiz çalışmada emeği geçen herkese samimiyetle teşekkür ederim, Allah razı olsun onlardan. Rapor tüm sorunlarımızı net bir şekilde çok güzel bir dil ile aktarmış. Umarım olumlu sonuçlanır.

Bende aynı şekilde emeği geçen tüm arkadaşlarımıza canıgönülden teşekkürlerimi iletiyorum.. :alkis:

rapor yetkililere ulaştıktan sonra alınan dönütleri tek bir başlıkta bildirirseniz sevinirim.

Formatörlük kadro değil, görevlendirmedir.Formatörlük kadrosu bir rüyadır...aslolan bilişim dersleridir...bilişim dersleri IN :+1: formatörlük OUT :-1:

Geri