BT DERSİ GEREKLİDİR TWİT KAMPANYASI...

Kodla Büyü
@yozdilhurriyet pek aktif olmuyor. Benim gördüğüm aktif kişiler şunlar...

Gökmen Karadağ (TV8) -> @haberaktif
Muharrem İnce -> @vekilince
Oktay Vural -> @oktay_vural
Ümit Özdağ -> @umitozdag
Cem Davran -> @cdavran
Metin Uca -> @MetinUca
Mehmet Ali Birand -> @mabirand32gun
Nihat Genç -> @nihadagenc
Hulki Cevizoğlu -> @mhulkicevizoglu
Ahmet Hakan -> @ahmethc

haklısınız arkadaşlar bu böyle olmayacak sesimizi dıuyuralım artık....bundan sonra her akşam başbakana twit atıyorum...atıyoruz....

32. gün programı için tweet atalım hadi arkadaşlarrr ben başladım sizde atınnn
belli bir metin belirleyelim mi???

Tweets 1m duygu doğan çağlar ‏ @dyg_bb Reply Delete FavoritedFavorite · Close Open Details
@mabirand32gun öğrenciler bilgisayarda sadece oyun oynamasını biliyor.office adobe yazılımı web tasarım vb..öğrenseler çağa uygun olmaz mı

2m duygu doğan çağlar ‏ @dyg_bb Reply Delete FavoritedFavorite · Close Open Details
@mabirand32gun bilişim çağında öğrenciler için bilgisayarı biliyor derse gerek yok deniyor peki biz napıcaz..boş mu oturucaz

4m duygu doğan çağlar ‏ @dyg_bb Reply Delete FavoritedFavorite · Close Open Details
@mabirand32gun Bakanımız teknoloji tasarım dersiyle bilişim teknolojiler dersini karıştıyor.bilişim tek.dersi bilgisayar sınıfında işlenir

5m duygu doğan çağlar ‏ @dyg_bb Reply Delete FavoritedFavorite · Close Open Details
@mabirand32gun bilişim teknolojileri öğretmenleri derslerini geri istiyor.bilişim tasarımı diye bir ders yok..

8m duygu doğan çağlar ‏ @dyg_bb Reply Delete FavoritedFavorite · Close Open Details @mabirand32gun teknoloji çağında bilişim öğretmenlerinin okullarda dersi kaldırıldı.Okularda ders yok.not yok.fakat #bilisimdegelecekvar

ben anlamıyorum böylesine önemli bir konu varken hala nasıl diğer başlıklar daha güncel olabiliyor :x

Zaman ayırıp katkı sağlayan arkadaşlara teşekkürler. Devam edelim. Katılım fena değil gibi..

duygudogan' Alıntı:
ben anlamıyorum böylesine önemli bir konu varken hala nasıl diğer başlıklar daha güncel olabiliyor :x

Hocam herkes umudunuz kaybetti. Verilecek cevabı söyleyeyim ben size; "çocuklarımız zaten biliyor, kaldırmadık seçmeli yaptık ki bilen çocuklarımız sıkılmasın bilmeyenler dersi alsın" vs...

@mabirand32gun Meb ile biz bilişim Tekn.öğrt.arasında kopukluk var onların bahsettiği şeyden bizim haberimiz yok.#bilisimdegelecekvar.

@haberaktif Çocuklar bilgisayarı biliyor deniliyor Biz Bilişim Öğrt.biliyoruz ki öğrenciler bir kopyalamayı bile bilm.#bilisimdegelecekvar

programların takibi konusundada bir görevli olması gerekli bu durumda bir gün önceden haber verilip hep beraber yüklenilmesi gerekli diye düşünüyorum. ve bende varım.

Bu Forumda Twitterofobi var... Her twitter yazışımda 10 kere banlandım....BT öğretmenlerinden bi numara olmaz.. Twitteri başka öğretmenlerden öğrenecekler ama çok geç olacak...Facebook filan kullansın arkadaşalar

Geri