BT DERSİ GEREKLİDİR TWİT KAMPANYASI...

Kodla Büyü
ben bakana katılıyorum 15 tane ne zaman dan kaldıgı belli olmayan bilgisayarlarla 30 kişilik 40 kişilik şımarık sadece oyun oynamak isteğiyle tatmin olan öğrencilere derse gireceğime olmasın daha iyi.... üst üste 4 saatim oldugu gün yorgunluktan ölüyorum hep ayaktasın bide idare zırt pırt çağırır:(

en azından sorunlarımızın farkında olan bu milletvekillerine twit atıp teşekkur edelim.

Bende varım... Sanırım bi twit hesabı açıp sürekli en çok twit atılan başlık haline getirirsek dikkat çeker. Bu twit hesabını gönüllü bi arkadaşımız açıp buradan paylaşırsa twit atılır tabiki... Bu twit hesabı bbnet de sabit bir konu başlığında kalsın...

sendikal eylemleri güçlendirerek ses verebiliriz twit atarak sadece twit atmış oluruz.

unforgiven55' Alıntı:
ben bakana katılıyorum 15 tane ne zaman dan kaldıgı belli olmayan bilgisayarlarla 30 kişilik 40 kişilik şımarık sadece oyun oynamak isteğiyle tatmin olan öğrencilere derse gireceğime olmasın daha iyi.... üst üste 4 saatim oldugu gün yorgunluktan ölüyorum hep ayaktasın bide idare zırt pırt çağırır:(
yapamıyorsan bırak hocam

dersi gereksiz gören bt öğretmenleri, destek olmuyorsanız köstek olmayın o zaman.

tweet atmaya devam. #bilisimdegelecekvar

skipper_forum' Alıntı:
unforgiven55' Alıntı:
yapamıyorsan bırak hocam

neyi bırakayım arkadaş ben anlatamadım galiba bu alt yapıyla bu kalabalık sınıflarda kim istediğini tam olarak yapıyor arkadaşlar eski 15 bil. lamı olacak ilk görev yerimde 3 bil.la başladım ben şimdi ortalam 36 kişilik sınıflarad ders anlatmaya çalışıyorum 15 tane bil.la bu işe başka bir çare olmalı ne şimdiki düzen nede formatörlüğün bu anlamsız şekilde hiç bir şeyi belli olmadan yapılması benim anlatmak istediğim farklı kimseyle polemiğe gerek yok bu yorumu yapan arkadaşa söyleyecek sözüm yok bu benim görüşüm

unforgiven55' Alıntı:
neyi bırakayım arkadaş ben anlatamadım galiba bu alt yapıyla bu kalabalık sınıflarda kim istediğini tam olarak yapıyor arkadaşlar eski 15 bil. lamı olacak ilk görev yerimde 3 bil.la başladım ben şimdi ortalam 36 kişilik sınıflarad ders anlatmaya çalışıyorum 15 tane bil.la bu işe başka bir çare olmalı ne şimdiki düzen nede formatörlüğün bu anlamsız şekilde hiç bir şeyi belli olmadan yapılması benim anlatmak istediğim farklı kimseyle polemiğe gerek yok bu yorumu yapan arkadaşa söyleyecek sözüm yok bu benim görüşüm

Hocam düşüncelerine saygı duyuyorum. Haklısınız 15 bilgisayarla 30-40 kişilik sınıflarda ders yapmak çok zor ve de yorucu. Aynı sorunlardan bizde muzdaripiz. Ancak bu bölümde boşuna mı okuduk? Her öğrenciye tablet dağıtmakla okulda adam akıllı bt sınıfı kurmak arasındaki maliyet çok fazladır. Hangisi daha kolay ve mümkün! Biz dersimizin önemsenmesini, eski haklarımızın geri verilmesini, Bt sınıflarının çağa ve ihtiyaçlara ayak uyduracak şekilde düzenlenmesini, müfredatın güncel ve verimli olmasını istiyor naçizhane bunun çabasını veriyoruz. Arkadaşlarımızın da mümkünse desteklerini bekliyoruz. Olur ya da olmaz ama denemekle birşey kaybetmeyiz düşüncesindeyim. Saygılar...

aynı fikirdeyiz bende aynı şeyleri söylüyorum bize net muallak olmayan bilgisayar dersini geri versinler ama gerçekten bu dersi nitelikli bir şekilde işleme şansı verilsin yoksa bu eski düzende sorunlar bitmez ben sırf bu yüzden sendikamdan istifa ettim ilçe başkanı aradıgında ben sorunlarımıza hiç bir çözüm üretmediniz dedim 8 yıldır yapıyorum inanın sizi benden iyi anlayan olamaz bakanın düşüncvesi belli zaten herkes bil. biliyor demekki bu ders geri gelmeycek o zaman mevcutdurumu iyileştirmek gerek diye düşünüyorum saygılarla

Off vallahi sıkıldım sürekli moral bozmaya, köstek olmaya çalışanlardan, burda bi eylem var ve lütfen bi kere de araya girmeyin katılıyoruz biz eyleme. Kimsenin okulu güllük gülistanlık değil, hepten bırakalım hak aramayı bu mudur yani çözüme bak!

Geri