Bt Rehber Öğretmen Halk Eğitim Üzerinden Kurs Verebilir mi

Kodla Büyü

promu

Site Gezgini
Arkadaşlar merhaba. Şöyle bir sorum var. Bt rehber öğretmeniyim fakat ders sayım 15'in altında. Daha önceki senelerde halk eğitim üzerinden kurs veriyordum. Fakat o zaman ders sayım 15 saatin üzerindeydi. Halk eğitim üzerinden kurs açmak istediğimde halk eğitim merkezi ders yükünü de istiyordu. Maaş karşılığı dolmadan kurs verip veremeyeceğimize dair resmi yazı vs. var mıdır? Bilgisi olan arkadaşlardan yardım almak isterim.

Kadronuz halk eğitimde değilse gündüz yaptığınız BTR ile zaten maaş karşılığı yapılmış sayılıyor. Halk eğitim kursu da mesai saatleri dışında ise ücret ödemesi gerekir.

ben bu sene 90 saatlik blok tabanlı robotik kodlama kursu açtım halk eğitimden.. ama öğrenciler ve kurs yeri kendi okulum.. açabiliyorsunuz hocam geçen sene de açtım, ağustos ayında genelde usta öğretici duyuruları olur o zaman başvurmak lazım forumda bir hocamız detaylı anlatmıştı bu konuyu

Ben de açtım hocam daha önce. Bu sene kafamı karıştıran okuldaki ders saatimin 15 ın altında olması.

Ben de açtım hocam daha önce. Bu sene kafamı karıştıran okuldaki ders saatimin 15 ın altında olması.
BTR görevlendirmesinde maaş karşılığından artan saatlerin dolmuş sayılacağı ile ilgili madde var hocam. Zaten mesai saatlerinde blok komple görevlisiniz. Eğitim saatleri dışında yaptığınız her şey ekstradır. Egzersiz açabilirsiniz, halk eğitim kursu verebilirsiniz vs. Bunların hepsini ben de yıllarca yaptım. Bu sene biraz ağırdan aldım henüz başlamadım ama yine yapacağım.

Geri