BT Sınıfı Olmayan Arkadaşlarıma!

Kodla Büyü

evrim0626

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Kusura bakmayın bunun için ayrı bir başlık açmak belki fazla olacak ama çeşitli konulara yazdım ama belki görmeyen arkadaşlarımız vardır diye yeni bir başlık açıyorum. Bt sınıfı olmayan arkadaşlarımıza en büyük önerim kurum adına bankalarla iletişime geçmeleri mail atabilirsiniz. özellikle akbank ve iş bankasını biz denedik ve 4 okula bilgisayar geldi bu sayede. 10 ar tane pc gönderiyorlar takım halinde. Okullarda işinizi çok rahat görmenize yarar. bence sıkıntısı olan arkadaşlar bankalar holdinglere durumu belirten bir mail atabilir. maile telefon ve adresinizi yazmayı unutmayın. Umarım bir çok arkadaşımızın sıkıntısı bu şekilde çözülür.

bizim okulun ismi firma ismi diye git firmadan iste diyorlar kibarca firmada kurumsallasmamis bakkal yonetir gibi yonetilen bir yer yani bisi cikmiyor. ilcemiz gariban okullarin %70 inde lab yokmus yeni sistemde ortaokul olanlarda bir kaci haric yok lab bizdede yok kime basvursak once firma ismi var die okulda sicak bakmiyorlar bir kismida agliyor ac kaldik edebiyati ile umudum yok ne yapacagim bilmiyorum

50 tane holdinge 3 yıl önce mail attım bi tane dönen oldu o da fayans firması tuvalet yapıyoruz dedi :puhaha:

kgunduz' Alıntı:
50 tane holdinge 3 yıl önce mail attım bi tane dönen oldu o da fayans firması tuvalet yapıyoruz dedi :puhaha:
hocam bu dediğim olay çok eski olay değil daha geçen mayıs ayında niğde de bulunan bir arkadaşım için yaptık 10 tane akbank 10 tane işbankası gönderdi. 20 tane pc oldu hiç yoktan. bence deneyin.

evrim0626' Alıntı:
Kusura bakmayın bunun için ayrı bir başlık açmak belki fazla olacak ama çeşitli konulara yazdım ama belki görmeyen arkadaşlarımız vardır diye yeni bir başlık açıyorum. Bt sınıfı olmayan arkadaşlarımıza en büyük önerim kurum adına bankalarla iletişime geçmeleri mail atabilirsiniz. özellikle akbank ve iş bankasını biz denedik ve 4 okula bilgisayar geldi bu sayede. 10 ar tane pc gönderiyorlar takım halinde. Okullarda işinizi çok rahat görmenize yarar. bence sıkıntısı olan arkadaşlar bankalar holdinglere durumu belirten bir mail atabilir. maile telefon ve adresinizi yazmayı unutmayın. Umarım bir çok arkadaşımızın sıkıntısı bu şekilde çözülür.

geçen yıl iş bankası bizim okula sadece 5 kasa göndermişti, ben onu bile sevinçle kabul etmiştim. bileydim pazarlık yapardım :D

bir de o değilde ne bahtsız bir zümreyiz yahu, hangi branş sınıfına demirbaş bulmak için bu kadar kafa yorup uğraşıyor yahu. biz bu halimizle bile kimselere yaranamıyoruz, ağzını açan utanmadan bir torba laf ediyor. ama tabi elin ağzı torba değil büzülmez. önemli olan da elin ne söylediği degil bizim yaptığımızdır.

Geri