BTR' ye verilen tablet nasıl iade edilmeli ?

Kodla Büyü

gül1

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mrb bir sorum olacaktı.
Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim. Btr gittiğim okulda verilen tableti dönem sonunda nasıl iade etmeliyim. Benim adıma aktifleştirdiğimiz için fabrika ayarlarına döndürmek yeterli olur mu ? Sistemden düşürmek gerekir değil mi ?

tablet@eba.gov.tr olması lazım. Tabletin yeniden dağıtılabilir hale gelmesi için buraya ulaşmak gerekiyor. Adresi net bilen arkadaşlar teyit edeceklerdir. Fabrika ayarlarına geri döndüğünde yine sizin adınıza aktif edilmesi gerekir yoksa. İade ettiğinize dair tutanakta hazırlamanız faydanıza olur.

iade ettiğinizde tutulan tutanağı mdm@eba.gov.tr ye mail atın kurum eposta hesabından. Eşleştirme kaldırılır. Böylece sizde ilerde başka bir tablet alabilirsiniz. O tableti de başkası kullanabilir

iade edilemiyor diye biliyorum eski tableti ver yenisini al olayı yok :)
işin kötü tarafı sayın hocam tab4 e vsınıf uygulamasını yükleyemedim.. :(

BTR olduğunuz için tablet alamazsınız. :!: (Biz dağıtırız ama bizim hakkımız yok) Tablet okulun kadrolu öğretmenlerine gelir ve verilen tablet 4 yıl öğretmene zimmetlenir. 4 yıl boyunca demirbaş olarak üzerinde görünür öğretmenin. 4 yıl dolmadan yeni tablet de verilemiyor.
BTR olarak görevlendirme çalışıyoruz. Bu yüzden kadromuzun bağlı olduğu okulda dağıtım yapılmadığı sürece tablet alamıyoruz. Ben 3 senedir almadım mesela :roll: Herkese dağıttım ama bir kendime alamadım :lol:

Tableti okula teslim edin. mdm@eba.gov.tr ye TC kimlik numaranız tabletin seri numarasını içeren bir eposta gönderin.(Okulun kurumsal e-postası ile) Aktivasyon kaydının silinmesi gerekli şeklinde. Gün içerisinde kaydınızı silerler. Okul tabletin kaydını üstünüze yaptıysa demirbaş olarak onun da silinmesini sağlayın. Yoksa okulunuzda dağıtım yapılırken sizde var gözükeceği için size veremezler.

06Davut' Alıntı:
iade edilemiyor diye biliyorum eski tableti ver yenisini al olayı yok :)
işin kötü tarafı sayın hocam tab4 e vsınıf uygulamasını yükleyemedim.. :(

Hocam eskisini verip yenisini almak değil ki yapmak istediğimiz.
Kadrom bu okulda değil ve bu tableti emaneten aldım. Şimdi görev bitiyor geri vermek lazım.

Btr olan kişi tableti alabilir hocam tablet sizde kalabilir sorun olmaz. İl yada ilçe koordinatörüyle görüşün okula gelen tablet sayısı bellidir. Bir tutanak tutup okula verirsiniz tableti alırsınız tabi okulda fazla tablet varsa.. Okula vermenize gerek yok Sonuçta siz bu işle ilgileniyorsunuz sizde olmaması çok saçma. Bizdeki btr bu şekilde alıyor hocam.

mevlut2509' Alıntı:
Btr olan kişi tableti alabilir hocam tablet sizde kalabilir sorun olmaz. İl yada ilçe koordinatörüyle görüşün okula gelen tablet sayısı bellidir. Bir tutanak tutup okula verirsiniz tableti alırsınız tabi okulda fazla tablet varsa.. Okula vermenize gerek yok Sonuçta siz bu işle ilgileniyorsunuz sizde olmaması çok saçma. Bizdeki btr bu şekilde alıyor hocam.
aynen, eski çalıştığım yerde; okulda tablet fazla varsa alın kullanın hocam diyorduk, depodaki tabletin kime faydası var !
ayrıca geri vermeyin. çünkü sizin eski tabletinizi kim ne yapsın. oda depoda çöp olacak. 4 yıl sonra yenisini alırsınız.

Geri