Bu araç satma furyasına bir son verin...

Kodla Büyü

narsist

Aktif Üye
Aracınızı satmanız için bir çok site var..Sahibinden.com, arabam.com vb...Lütfen ilanlarınızı oraya verin..
Araç temiz siz alın istiyorum yalanını da bırakın artık,yazdıgınız rakamlar korkunç yuksek nitekim..Adam 15-16 bin liralık astraya 20 bin yazıyor..Bu siteye girenlerin salak olduğuna nasıl kanaat getirdiniz bilmiyorum ama yakışmıyor size..

çok gereksiz bir başlık bence ben bu satılık ilanlarından araçlarla ilgili bir sürü şey öğrendim

Forumdaki o kadar lüzumsuz konunun içerisinde bi bu konu mu sizi rahatsız etti?

Kesinlikle çok yararlı bir şey. Araba piyasasını, dikkat edilmesi gerekenleri burdan öğreniyoruz.

Araba alım-satım ilanlarına devam...

Bencede devam rahatsız olduğunuz konuları görmezden gelebilirsiniz. Başkalarının işine yarıyordur muhakkak...

Fahiş fiyat kısmına katılıyorum.
Bazı arkadaşlarımız çok uçuk fiyat istiyor.
Ama bizim forum zaten forumluktan çıktı. Bilişim Teknolojileri dışında bir sürü paylaşım oluyor. Bunu zamanında söyledik ama pek üzerinde durulmadı. Hala devam ediyor.

beni asıl rahatsız eden, burada sürekli bir şeyler paylaşan insanların birbirini kazıklamaya çalışmaları..Daha da doğrusu biri arabasını satarken birini kazıklamak istediğinde neden ilk önce forumdakiler aklına geliyor anlamıyorum..Ben bu haksızlığa katlanamıyorum..

burası otomobil kulübü değil mi arkadaşlar adam bu bölümde satar da tanıtır da insanlara karışamazsınız. ilgilenmiyosanız bakmazsınız olur biter :wink:

Biraz gırgır şamata biraz ticaret :)
Araba en çok lüzüm olan ihtiyaçlardan biri olduğu için bu forumda favorilerimdendir..

Valla arkadaşlar otomobil bölümünün son 14 gösterimini iptal etsek forum rayına girer ve alan paylaşımlar artar diyorsanız kapatalım... Hatta kabul ediyorsa herkes otomobilden önce her telden'i son 14'den kapatalım...

Bence sorun otomobil yada her telden değil, Son 24 saat bölümünü kullanan birisi son 14'e çokta ihtiyaç duymaz aslında, kendi ilgisine ihtiyacına paylaşımına göre başlığını seçebilir.

herkesin tercih meselesi tabi de ben forumların da ikinci el ilanlarına çok büyük katkıları olduğunu düşünüyorum..

konuyu açan arkadaşın sözleri Cem Yılmaz'ın son gösterisindeki "Bize de mi?" repliğini aklıma getirdi :)

the_korsan' Alıntı:
Bu arada üyelikler zaten kapalı yabancı giremez merak etmeyin.

Ya önceden sızanlar var ise ?

Burda pek biz bize olduğumuzu düşünmüyorum :)

Edit: Bir de herşeyi geçtim 7 ceddinin ilanlarını veren arkadaşlar var :)

konuşulsun yazılsın garip bir merakla okuyorum hepsini ama fiyatlar da çok yüksek şimdi alacakda değilim ama

bencede yazılsın ama tek başlıkta paylaşılsa daha ii olur ayrıca mal sahibi malına ne değer biçmiçse odur almazsın olur biter

fahiş fiyat olayına bende katılıyorum aslında bazı konular ilk 14 te görüntülenmese daha iyi.

narsist' Alıntı:
Aracınızı satmanız için bir çok site var..Sahibinden.com, arabam.com vb...Lütfen ilanlarınızı oraya verin..
Araç temiz siz alın istiyorum yalanını da bırakın artık,yazdıgınız rakamlar korkunç yuksek nitekim..Adam 15-16 bin liralık astraya 20 bin yazıyor..Bu siteye girenlerin salak olduğuna nasıl kanaat getirdiniz bilmiyorum ama yakışmıyor size..

Evet yazmıyayım diyordum bu ilanları görünce, ama sen yazınca bende yazayım dedim. Yani insan bir mal satarken en basit ne yapar, araştırma yapar. İnternet sitelerindeki ilanlara bakar kim ne fiyat vermiş, sonra gider ikince el alım satım yapan kişilere gidip birde onlardan fiyat alır. Sonra aklının kestiğince bir fiyat belirler. Prosedürün böyle olması gerekirken. Bazı arkadaşlar bu forumu potansiyel keriz yuvası zannediyor sanırım

Ben de sadece benim istediğim konularda başlık açılsın, benim istediğim konular konuşulsun istiyorum ama olmuyor :D

burası bt öğretmenlerinin facebuk u ! en çok takıldığımız site
bence gayet normal paylaşımlar. her türlü konuyu paylaşıp fikir alışverişinde bulunmak bana keyif veriyor. saygı sınırları içinde...

ya mutfak robotu ekmek - yapma makinası - ev kirası / kredisi neler konuşuldu zararsız hatta pek çok faydalı

otomobil kulübü başlığı altında istediği konuyu açar insanlar buna kimse karışamaz şu konuyu aç bu konuyu açma şeklinde

burdakiler tabiki enayi değil.sen yüksek yazılan fiyatların altındaki yorumları hiç okumuyorsun sanırım,satıcı ağzının payını alıyor :p

the_korsan' Alıntı:
Valla arkadaşlar otomobil bölümünün son 14 gösterimini iptal etsek forum rayına girer ve alan paylaşımlar artar diyorsanız kapatalım... Hatta kabul ediyorsa herkes otomobilden önce her telden'i son 14'den kapatalım...

Bence sorun otomobil yada her telden değil, Son 24 saat bölümünü kullanan birisi son 14'e çokta ihtiyaç duymaz aslında, kendi ilgisine ihtiyacına paylaşımına göre başlığını seçebilir.
Şu işi seçmeli yapamaz mıyız?

Ben mesela otomobil forumunu son konularda görmek istemiyorum, kapatayım panelden. İsteyen görsün.

İslami mesajları görmek isteyen o forumu görsün, istemeyen kapatsın o forumu son konulardan, görmesin.

Adam yazılımla ilgilenmiyordur, kapatsın panelden görmesin o grup içindeki mesajları.

Kullanışlı çözüm bence :+1:

Bencede isteyen istediğini yazar. Fahiş fiyat yazanda fırçayı yer. Ben şahsen piyasa hakkında çok şey öğreniyorum. Arkadaşların dediği gibi filtreli hiçbir yere giremediğimiz okul internetinde tek keyif aldığım yer bu site.

Geri