Bu araç satma furyasına bir son verin...

Kodla Büyü
bence de paylaşım yapılması normal ama tabi ki kendi kategorisinde olmak şartıyla. burayı sıradan bir forum olarak görmeyin. burası artık bir aile bence. enufak ihityacında dahi insanın aklına bbnet geliyorsa,gerçek adlarını bilmediği halde the_korsan,developer,serdengeçti ya da diğerleri geliyorsa bunda kötü olan ne var acaba.

ilk mesajı yazan arkadaşa katıldığım yer şurası piyasının 5milyar üstünü yazıpda buraya arabanı koyarsan yapılan her türlü yoruma gögüs geliceksin. İnsan meslekdaşına yardımcı olmalı ki biz zümreyiz birbirimizle ticaret yapıcaksak piyasası neyse ona vermeli hatta biraz daha aşağısına vermeli yanii acil araba satıyorum deyipte golf ilanı için söylüyorum 37 yazıpda sonra 32 indir böyle ilan verilmez bence eder en fazla 30 burada örnek olsun diye golf söyledim.Kimse keriz değil kendimize yapılmamasını istediğimiz şeyi yapmalıyım başkasına diyorum.Birde ben başta olmak üzere Araba olaylarından az anlayan yada anlamayan yada orta seviye anlayan arkadaşlarından tecrübelenmesi açısından burdaki araba bölümü bence daha dürüstçe daha samimi olmalı birbirimizi kandırmayalım.

repocket' Alıntı:
the_korsan' Alıntı:
Valla arkadaşlar otomobil bölümünün son 14 gösterimini iptal etsek forum rayına girer ve alan paylaşımlar artar diyorsanız kapatalım... Hatta kabul ediyorsa herkes otomobilden önce her telden'i son 14'den kapatalım...

Bence sorun otomobil yada her telden değil, Son 24 saat bölümünü kullanan birisi son 14'e çokta ihtiyaç duymaz aslında, kendi ilgisine ihtiyacına paylaşımına göre başlığını seçebilir.
Şu işi seçmeli yapamaz mıyız?

Ben mesela otomobil forumunu son konularda görmek istemiyorum, kapatayım panelden. İsteyen görsün.

İslami mesajları görmek isteyen o forumu görsün, istemeyen kapatsın o forumu son konulardan, görmesin.

Adam yazılımla ilgilenmiyordur, kapatsın panelden görmesin o grup içindeki mesajları.

Kullanışlı çözüm bence :+1:

Phpbb bir vbulletin değil ki hocam :) son konulardan çıkarmak içinde herhangi bir panel yok, işlemler manuel.

benim anlamadığım burası forum.her konuda başlık açılabilir.kaldıki her başlıkta farklı şeyler öğreniyoruz.karmaşa yaratmasına gelince birde donanım habere falan bakının nasıl bir karmaşa var.ama birçok bilgi veriliyor.isteyen okur isteyen açmaz bile.fiyat konusu ayrı zaten.adam 10 liralık araca 100 bile yazabilir.bu sizi ya da bizi aptal yerine koyduğu anlamına gelmez.kaldıki sadece buraya ait bir ilan değil.isteyen cevap yazar eleştirir, isteyen cevap bile vermez.bu kimi neden rahatsız etsin ki...

the_korsan' Alıntı:
Valla arkadaşlar otomobil bölümünün son 14 gösterimini iptal etsek forum rayına girer ve alan paylaşımlar artar diyorsanız kapatalım... Hatta kabul ediyorsa herkes otomobilden önce her telden'i son 14'den kapatalım...

Bence sorun otomobil yada her telden değil, Son 24 saat bölümünü kullanan birisi son 14'e çokta ihtiyaç duymaz aslında, kendi ilgisine ihtiyacına paylaşımına göre başlığını seçebilir.

Mantıklı bir çözüm olabilir

repocket' Alıntı:
the_korsan' Alıntı:

Ben mesela otomobil forumunu son konularda görmek istemiyorum, kapatayım panelden. İsteyen görsün.

İslami mesajları görmek isteyen o forumu görsün, istemeyen kapatsın o forumu son konulardan, görmesin.

Adam yazılımla ilgilenmiyordur, kapatsın panelden görmesin o grup içindeki mesajları.

Duyduğum en güzel fikir, keşke olsa +1

yadigartbaykal' Alıntı:
rahatsızlık duymanız gayet normal fakat bbnet öyle böyle bir forum değil. Fiyatını fazla yazana sözümüzü esirgemiyoruz. :) son bir iki fazla fiyat yazan arkadaşımız fena haşlanmış. buna cesaret eden fazla fiyat ile yazmaya devam etsin. hatta bazılarına hiç cevap bile yazılmıyor. bence sakıncası yok, kendiliğinden sindiriliyor o mesajlar.

Sen de haklısın.

otomobil-klubu-f177/satilik-cok-temiz-megane-2-expression-plus-dci-t108639.html :puhaha:

the_korsan' Alıntı:
repocket' Alıntı:
the_korsan' Alıntı:

Phpbb bir vbulletin değil ki hocam :) son konulardan çıkarmak içinde herhangi bir panel yok, işlemler manuel.

Biz yazalım hocam :idea:

selyon' Alıntı:
ilk mesajı yazan arkadaşa katıldığım yer şurası piyasının 5milyar üstünü yazıpda buraya arabanı koyarsan yapılan her türlü yoruma gögüs geliceksin. İnsan meslekdaşına yardımcı olmalı ki biz zümreyiz birbirimizle ticaret yapıcaksak piyasası neyse ona vermeli hatta biraz daha aşağısına vermeli yanii acil araba satıyorum deyipte golf ilanı için söylüyorum 37 yazıpda sonra 32 indir böyle ilan verilmez bence eder en fazla 30 burada örnek olsun diye golf söyledim.Kimse keriz değil kendimize yapılmamasını istediğimiz şeyi yapmalıyım başkasına diyorum.Birde ben başta olmak üzere Araba olaylarından az anlayan yada anlamayan yada orta seviye anlayan arkadaşlarından tecrübelenmesi açısından burdaki araba bölümü bence daha dürüstçe daha samimi olmalı birbirimizi kandırmayalım.

benim arabam yani golfümün değeri bence 37-35 bin...ben öyle yazdım...ha sonra neden düştüğümüde yazdım.yoksa arkadaşlar ve sen eleştirdiğin için değildir düşmem...sen 30 bine gider boyalı özellikleri az olan bir golf alabilirsin....ama ben sıkışmasaydım (ev almak için)bu fiyatı zor görürdün....kimseyi keriz yerine koyan yok...hala anlamakta kıtlık çektiğin için kendi kendine yorum yap dur sen.......

isteyen girer bakar istemeyen girmez bu kadar basit...
fiyat konusunda da satıcı fiyatı yazar araç hoşumuza gittiyse temizse 2-5 fazla vereyim kafam ağrımasın diyen çıkabileceği gibi
fiyatı yüksek bulup tercih etmeyecek kişiler de olabilir ama bu bölümün eleştirilmesini anlamsız buluyorum...

fiyatlar hem pahalı hemde dosta gider vs gibi boyalı laflar var onlar süper oluyor:)
başlıkta detaylar yazmasınlar ilgilenenler ilan sahibiyle özelden görüşsün.hem kavga çıkmaz hemde fazla kirlilik olmaz

İsteyen istediği konuyu açar kimsenin kimseyi sansürlemeye hakkı yok. konu seni ilgilendirmiyosa okumazsın olur biter. Arkadaşın söylediklerine şu konuda katılıyorum ilanda dosta gider araba yazıp fahiş fiyatla ilana koyuyorlar. Böyle bir durumda da zaten hocalarımız ağızlarının payını hakkıyla veriyorlar bundan da kimsenin şüphesi olmasın. Yüksek fiyattan yazanların sert yorumlara göğüs germesi gerekiyor kısaca.

ben arkadaşa hak veriyorum, ben de yazın araba sattım aldım, burası alım satım yeri değil, ama araçlar hakkında bilgi paylaşımı yapılabilir.

milletin arabasını fahiş fiyatlara burada kakalamasına gerek yok. gitsin ilan sitelerinde kakalasın.

bi konuda bile anlaşamıyoz.... bu araba olayı bazen cıvıtılıyor.öğretmenden oılunca azmı kazıklancaz :verymad:

Geri