bu arabayı kullanan var mı?

Kodla Büyü
ben iki tane de mclaren var. istersen ödünç veriyim bi gez gel. Ama arabalar MUŞTA! :puhaha:

:cry: yok.
millet fiesta, punto, megane için takla atıyor. senin dediğine bak.
başlık yanlış heralde. kullanan değil gören varmı? diyecektin heralde. :puhaha:

marka bağımlısı arkadaşlar söylemeden ben söyliyim
onun yerine toyota veya honda al :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

aman bu başlığı bakan görmesin öğretmenlerin maaşı çok fazla olduğu için kendilerini derslere vermek yerine spor araba almak için uğraşıyorlar der, ondan sonra maaşa zam yerine indirim yaptırır.

televizyonda programın birinde de öğretmen yılda 27bin euro alıyor denmişti

biz bu arabanın vergisini bile ödeyemeyiz. motor hacmi 4501-5000 cm3 müş.

sırf başlık olsun diye bişeyler yazmayınız klavyemize yazık 350 küsür milyarlık arabayla memurun ne işi olur

Bu arabayı bilgisayar oyunlarında bile kullanmak için bir sürü seviye geçmek gerekiyor hocam:)

Mr.Spermata' Alıntı:
Bu arabayı bilgisayar oyunlarında bile kullanmak için bir sürü seviye geçmek gerekiyor hocam:)

:++:

Bilgisayar oyunlarına bile yama yapıp şahin-doğan kullanıyoruz bizim neyimize o araba:)

bundan önce kulaandığım araba çok benzin yakıyordu tüp takiim dedim o da omadı sistem uymadı satıım bende :)

tenten' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-aston-martin-x-clusive-aston-martin-vantage-f1-sanziman-spor-koltuk-81962553/detay
arkadaşlar bu arabayı kullanan var m?

İyi de bu soruyu sormanızdaki maksat neydi hocam, açıklarsanız biz de sevinmiş oluruz.

bu gün yeni focusu test sürüşü yapayımda az hevesimi alayım diye ford a gittim şuan araç bakımda deyip onu bile vermediler. kim verecek de kullanacaz bunu

Geri