bu da bizim okulumuzun sitesi%90 hazır.

Kodla Büyü

Sitemiz hakkında düşenceniz?

• Çok güzel

Oy: 12 40.0%
  • güzel

Oy: 7 23.3%
  • geliştirilebilir

Oy: 7 23.3%
  • kötü

Oy: 1 3.3%
  • çok kötü

Oy: 3 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    30

emrah40

Site Gezgini
www.hadimkoytoki.k12.tr
Öğretmenlerimiz kendi sınıf sayfalarına haber ekleyebiliyor,ders içeriklerini sınıflarına uplad edebiliyor,öğrencilerimiz ise yüklenmiş herhangi bir dosyayı indirebiliyor.

sitemiz hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

Hocam sizi tebrik ederim. İnanılmaz derecede emek harcamışsınız. Siteniz çok güzel olmuş.
Size 1-2 tavsiyem var.
İleriki yıllarında tek tek tüm öğrencilerin resmini çekip siteye atmak zor olacaktır. Ayrıca belki ileride öğrencileriniz resimlerini siteyi koymanız onlar açısından güvenlik problemlerine neden olabilir.(Uygunsuz sitelerin öğrenci resimlerini kulanması vs.)
Ben de site yaparken çok emek harcadım. Bir gün meb standart web sitesine geçecek ve o kadar emek boşa gidecek diye üzülüyorum .

logonuz temanızla uyumlu değil bence hocam. daha sade ve kurumsal bir logo olabilir. temaya uyumu için diyorum. onun haricinde Atatürk ve bayrak resimleri de eksik. ilk gözüme takılanlar bunlar oldu.

Güzel hocam..
Fakat prof. bir joomla temasını düzenlemişsiniz. Çok da abartmaya gerek yok. ;)

Çok iyi bir çalışma olmuş, umarım sitelere tek tip şablon uygulaması gelmez böyle güzel sitelere yazık olacak..

güzel ollmuş ama kıskandım zamanında ben de bu okulu yazmıştım kaç puanla kaçırdım acaba :mrgreen:

loperselim' Alıntı:
logonuz temanızla uyumlu değil bence hocam. daha sade ve kurumsal bir logo olabilir. temaya uyumu için diyorum. onun haricinde Atatürk ve bayrak resimleri de eksik. ilk gözüme takılanlar bunlar oldu.
tavsiyeleriniz için teşekkür ederim hocam.

Geri