BU NASIL İŞ ANLAMADIM.....

Kodla Büyü

turnoff

Üye
Buradaki öğretmenlerin neredeyse tamamı sıkıntıda. MEB, NORM, FORMATÖRLÜK. Bunun için yarın Ankara'da BİRLİK BERABERLİK çağrısı var. Ama bi bakıyorum millet CD, Crysis, Sunum, Plan, Kurs bilmem ne peşinde. Kimsenin umrunda değil yarın ki eylem.

BU KADAR DUYARSIZLIĞA PES DİYORUM.

hocam bi yandan da yaşamaya devam ediyoruz neden olmasın hem eyleme katılıp hem de bu işlerle uğraşamaz mıyız mesela ben yarın ankaradayım ama burda da hayat devam ediyor :wink:

bencede hayat devam ediyor, tamam bu aralar sıkıntılı günler geçiriyoruz,bende norm fazlasıyım ama hala okulun en iyisiyim :D
bence her zaman dik durmalıyız.

o rahatlık değneğin ucu dokunana kadar hocam. Haziranda ağlayarak başlık açan herkese eyleme geldin mi diye hesap sorarız.

eylemde yoklama kağıdı çıkaralım hocam üye adının karşısına imza atalm. Adminler gelmeyenleri siteden atsın. iyi fikir itiraf edin :D :D

ergin_tastan' Alıntı:
eylemde yoklama kağıdı çıkaralım hocam üye adının karşısına imza atalm. Adminler gelmeyenleri siteden atsın. iyi fikir itiraf edin :D :D

uzun zamandır siteyi takip etmiyordum ama girmeyeli orjinal fikirler ortaya çıkmaya da başlamış :mrgreen: ama imzayı atıp kaçanlar nolcak :idea: o zamanda yoklamayı eylemin sonunda alalım :+1:

Arkadaşlar inşallah yarınki eylem işe yarar. Fark edilir artık şu sıkıntılarımız ve iyileştirme çalışmalarına gidilir .. Bu arada hayat zor ve sıkıntılı devam ediyor.... :? Psikolojim bozuldu resmen :(

Geri