Bu site nasıl olmuş?

Kodla Büyü

akzabat

Aktif Üye
Arkadaşlar site hakkında fikirlerinizi almak istiyorum. Mükemmel değil eksikleri var ama kötü de değil sanırım. Nasıl oldu hocam deyince eh işte gibi bir yüz ifadesi aldım müdürlerden.
http://maeal.k12.tr/

Kullandığınız tema güzel olmuş fotogaleri bileşeninde hata var hocam, ellerinize sağlık

Gayet hoş eline sağlık hocam. Eksik olarak sağ alta meb'e ait resimli linkleri koyarsanız tam olacak...
Sakıncası yoksa hangi temayı kulandınız. Birde bannerdaki resim geçişlerini nasıl yaptınız söylermisiniz?

akzabat' Alıntı:
Arkadaşlar site hakkında fikirlerinizi almak istiyorum. Mükemmel değil eksikleri var ama kötü de değil sanırım. Nasıl oldu hocam deyince eh işte gibi bir yüz ifadesi aldım müdürlerden.
http://maeal.k12.tr/

daha nasıl olur ki bi okul sitesi süper olmuş.insana teşekkürü bilmeyen Allah'a şükürü de bilmezmiş denir.
ellerine sağlık.eksiğiyle gediğiyle hiç uğraşma hocam çünkü gayet hoş.

Hocam bence de çok başarılı, gayet şık. Ellerinize sağlık. Sadece phoca'da bi problem var gibi. Eh işteymiş...Monitörü bilgisayar sanan adamların ağız kokusunu çekmek zorunda kalıyoruz, çıldırıyorum. Kulak asmayın siz hocam, daha iyisini dreamweaver geliştiricilerinden birini bulup yaptırırlar artık bi zahmet :)

ortada duran haber scriptinin adı nedir sanırım joomla kullanmısınız bilgi verirseniz sevinirim

hocam ağzınla kuş tutsan kuşun cinsini beğenmez idareciler sen onları dinleme gayet güzel olmuş eline sağlık verilen emeğe saygı göstersin biraz idarecilerin :verymad: bir öneri: banner'ını değiştirebilirsin belki gerisi gayet başarılı eline sağlık

mis gibi olmuş kardeş siten.Sen neden soruyorsun ki adamlara.Benim adım hıdır elimden gelen budur de çık.

hocam çok güzel olmuş
ama özgeçmiş kısmında taşmalar oluşuyor.
müdürün beyenmemesi normaldir. ( .... hoşaftan ne anlar)
hata sende bu tip şeyleri bilmeyene sormaman lazım.
frontpage te bi site hazırlasan müdür bayılır.

gayet güzel olmuş hocam da bunu beğenmeyen müdüre ne demeli?
bizim müdür de aynı..bir logoyu beğendiremedik. 2 aydır logomuz yapım aşamsında, en sonunda tanıdıklarıma yaptırcam demişti hala tık yok..
en güzeli takılmamak. yapabiliyorsa kendisi yapsın!

Emeğinize sağlık hocam. Arkadaşların yaptıkları HOŞAF yakıştırmalarını destekliyorum :+1:

Geri