Buda Benim Okulum

Kodla Büyü
bu arada resim boyutlandırma üzerine henüz çalışmadım onun için resimler bozuk gözükebilir.

Hocam emeğinize sağlık, güzel olmuş
*Gözüme ilk çarpan manşet haber bölümünün sabit olması.
Sürekli sayfayı aşağı kaydırmak zorunda kalıyor kullanıcı. Bence sadece anasayfada görünsün derim.
*Düğmelerin altındaki mavi şerit gereksiz gibi görünüyor. Bizler anlıyoruz üstüne menü geleceğini fakat menü gelmediğinde göze hoş gelmiyor.
*Resimlerin ölçüleri
*Crome de açılınca resimlere tıkladığımda manşet haberin alt başlığı resmin üzerine geliyor.
Şimdilik gözüme çarpan bunlar

Düzenli ve göze hoş geliyor. Tebrik ederim hocam.

Öncelikle sizin gibi tasarımcı üstaddan yorum almak güzel teşkkürler.
*Gözüme ilk çarpan manşet haber bölümünün sabit olması.
Sürekli sayfayı aşağı kaydırmak zorunda kalıyor kullanıcı. Bence sadece anasayfada görünsün derim.
bende kaldırmayı düşündüm fakat küçük olduğu için kaldırmadım.
*Düğmelerin altındaki mavi şerit gereksiz gibi görünüyor. Bizler anlıyoruz üstüne menü geleceğini fakat menü gelmediğinde göze hoş gelmiyor.
beceremedim kaldırmayı :)
*Resimlerin ölçüleri
daha önce kullandığım siteye göre ayarlı düzenlemeye çalışacağım
*Crome de açılınca resimlere tıkladığımda manşet haberin alt başlığı resmin üzerine geliyor.
Şimdilik gözüme çarpan bunlar
onuda düzeltemedim. :)

Düzenli ve göze hoş geliyor. Tebrik ederim hocam.

benim elimden gelen bu hatta bu bile değil psd tasarımını yaptırdım:) ben yazılımcıyım ancak bunu yapabildim sanırım.

:) olsun hocam yakında siz de tasarlarsınız.
Tabi kolay bir iş değil. Tasarımcılık farklı bir dünya.
Nasıl ki stand up yapanlar çok yer gezip espri toplarlar. Web tasarımcılar da internette çok site gezmeleri gerekir. Ufukları geniş olması gerekir.
Ama gerçekten özgün birşeyler çıkarmak çok zor, hele ki yazılım ile uğraşan için :)
Bende öyle başladım, kendimden biliyorum...

arkadaşlar exploerda nasıl görünüyor site yaptığımda çalışıyordu. şimdi bi çok kişi sıkıntılı diyor. bi bakabilirmisiniz sizde nasıl bende normal gözüküyor

hocam Fotoğraf albümü bölmünde 29 ekim yerine 20 ekim olmuş. bilginize sunarım. Genel hatlarıyla siteniz başarılı. İdeal bir okul sitesi olmuş.

genel hatlarıyla güzel anck nacizane tavsiyem personel bölümünde aynı branştan olan öğretmenleri tabloda yanyana koysanız daha iyi olmaz mı .bir sayfanın en üstünde anasınıfçı var bi ortada bi sonda .hepsi bir arada olsa bence daha iyi.tabi bu benim fikrimm

bilgisayarmax' Alıntı:
genel hatlarıyla güzel anck nacizane tavsiyem personel bölümünde aynı branştan olan öğretmenleri tabloda yanyana koysanız daha iyi olmaz mı .bir sayfanın en üstünde anasınıfçı var bi ortada bi sonda .hepsi bir arada olsa bence daha iyi.tabi bu benim fikrimm
Tşkler hocam haklısınız isme göre sıraladım şimdi böyle daha uygun oldu sanırım.

hocam ellerinize sağlık oldukça güzel, menuyu neyde yaptınız acaba, menüyü almamız mümkün mü?

Geri