Bulunduğunuz ildeki lpg fiyatları

Kodla Büyü

the_korsan

Site Admin
Yönetici
Trabzonda bu hafta içi 2,09 du (milangaz) fiyat. Aygaza yolum düşmedi bilmiyorum.
Geçen hafta zamdan sonra 2,04 iken 1 hafta sonra 5 kr daha zam gelmiş hangi ara duymadım bile. İnternette firmaların yayınladığı fiyatlardan yüksek bu fiyatlar. Sizin bulunduğunuz illerde durum nedir?

türkiye de en ucuz lpg ankara'da sanırım...1,80 lira. zamdan öncede yine ucuzdu diğer illere göre

Dönem başında 1,6 civarında olan LPG şimdi dayandı 2,1 e. 4 ayda 50 kr zam. bize marşa basmak haram olacak yakında.

share_' Alıntı:
benzinli araç kullananlar ne yapsın hocam :) ?

tüp taktırsın :)

ama bilindik bir marka taktırın arkadaşlar ;

benimkinde bir sıkıntı olsun taaaa karşıya ümraniyeye gidiyorum ; haberiniz olsun......

bende ondan korkuyorum hocam, tüp taktırıp hergün sanayiye gitceksem, büyük alışveriş merkezlerinde otoparka alınmayıp 2. sınıf araç muamelesi göreceksem...birde bir kite 1500 lira verince en az 20.000 yapmadan kara geçemiyorsunuz. üstüne birde kısa mesafe kullandığımız için özellikle kışın hep benzinde kullanmak gerekeceğinden tüp işine soğuk bakıyorum

Hocam benzinli aracı olan daha beter. Dizel olsa ne fayda gelen zam hepsine geliyor. Millet 1.2 filan alıyordu az yaksın tasarruf diye. Hepsi yalan oldu.
İyisimi sağlamından, yumuşak, iyi yaylanan, esnek birkaç çift ayakkabı alıp mümkün olduğunca tabanvaya devam etmek.

İstenen hale geliyoruz yavaş yavaş, evden işe işten eve, gezmek dolaşmak bize lüks oluyor yavaş yavaş.

hocam biraz sabretmekte fayda var. bende bu zamlardan memnun olmadım ama devlet imf ile anlaşma yapmayıp, dişini sıkıp maaşımızı verdiği vergileri varsın artırsın. yunanistan izlanda ve birçok avrupa ülkesi krizde battı nerdeyse, ama kim ne derse desin bu konuda ülkemiz pek etkilenmedi. varsın artsın yakıt. az bineceğiz vergiler düşene kadar...2002 den bu yana maaşlarda artışı başka bir konuda bir arkadaş %200 üzerinde hesaplamıştı, ek ders 2003 de 3 lira iken bu yıl 6.77 oldu. yani maaşada zam geliyor. daha iyi olacak inşallah zamanla..

the_korsan' Alıntı:
Hocam benzinli aracı olan daha beter. Dizel olsa ne fayda gelen zam hepsine geliyor. Millet 1.2 filan alıyordu az yaksın tasarruf diye. Hepsi yalan oldu.
İyisimi sağlamından, yumuşak, iyi yaylanan, esnek birkaç çift ayakkabı alıp mümkün olduğunca tabanvaya devam etmek.

İstenen hale geliyoruz yavaş yavaş, evden işe işten eve, gezmek dolaşmak bize lüks oluyor yavaş yavaş.

Allah arabası olmayana nasip etsin...lüks evet :) varsın dursun kapı önünde :)

yine de tüp iyidir ; share hocam korkma bence ; lpgden.....

arkadaşın arabasına taktıracaz şimdi ; hyundai...ki hyundailere lpg olmadan binilmiyor zaten.....

benimki uçuk bir marka...milano....

ama atiker ; brc ; zavoli taktırırsan ; ki özellikle atiker ; iyi olur....

şu anlamda iyi olur ; manav ya da bakkal gibi ; atikerden anlayan ustayı her yerde bulabilirsin.....

kısa mesafelerde ; ve hava soğuk olunca araç benzinden yiyor doğru ;

ama sıcak bir yerde yaşıyorsanız-istanbul gibi-çabuk lpgye geçecektir ; masrafını çıkaracaktır ; şöyle böyle işte :)

share_' Alıntı:
hocam biraz sabretmekte fayda var. bende bu zamlardan memnun olmadım ama devlet imf ile anlaşma yapmayıp, dişini sıkıp maaşımızı verdiği vergileri varsın artırsın. yunanistan izlanda ve birçok avrupa ülkesi krizde battı nerdeyse, ama kim ne derse desin bu konuda ülkemiz pek etkilenmedi. varsın artsın yakıt. az bineceğiz vergiler düşene kadar...2002 den bu yana maaşlarda artışı başka bir konuda bir arkadaş %200 üzerinde hesaplamıştı, ek ders 2003 de 3 lira iken bu yıl 6.77 oldu. yani maaşada zam geliyor. daha iyi olacak inşallah zamanla..
inşaallah hocam size katılıyorum..

ha bu arada geçen gün arabaya kılıf aldım.....koltuklar için.....

kardeşim gülüyor bana....

-ya abi astra araban var ; gidip bim den kılıf alıyorsun diyor çocuk :)

ama çok yakıştı ya....

ben de diyorum ki ; memur-us kabilesindeniz biz oğlum ; seni de görecez :)

Öyle olmasını umuyoruz @share_ hocam. Maaşlara gelen zam konusunda %200 olayına çok katılamıyorum çünkü maaşa ufak zamlar geldiği halde benim alım gücüm düşmeye başladı, gelen zamdan daha fazla diğer ihtiyaç malzemelerimin fiyatı arttı.

Vatan bizim vatanımız, toprak bizim toprağımız. Devletin geliri bizim vergilerimiz, daha çok orta sınıfın vergileri, sonunda hayır olacaksa herşey başımız gözümüz üstüne diyoruz, inşallah umduğumuz gibi olur. Başka bir şey temenni edemeyiz zaten.

LPG konusunda da özgür hocaya katılıyorum. Atiker 1000 TL'ye taktırılır. Sağlam ustanız olsun yeter ki...

share_' Alıntı:
bende ondan korkuyorum hocam, tüp taktırıp hergün sanayiye gitceksem, büyük alışveriş merkezlerinde otoparka alınmayıp 2. sınıf araç muamelesi göreceksem...birde bir kite 1500 lira verince en az 20.000 yapmadan kara geçemiyorsunuz. üstüne birde kısa mesafe kullandığımız için özellikle kışın hep benzinde kullanmak gerekeceğinden tüp işine soğuk bakıyorum

hocam bir de şu var ;

simit tipi lpg tankları var....istetmenin yerine takıyollar...görümüyor yani....

bir de lpg dolum girişi benimki gibi ; arabanın en ücra köşesinde olursa ;

hiç problem çıkmaz :)

istediğiniz alışveriş merkezinin otoparkına rahatlıkla girersiniz :)

örnek : bayrampaşa forum

ozgurgitarim' Alıntı:
share_' Alıntı:

hocam bir de şu var ;

simit tipi lpg tankları var....istetmenin yerine takıyollar...görümüyor yani....

bir de lpg dolum girişi benimki gibi ; arabanın en ücra köşesinde olursa ;

hiç problem çıkmaz :)

istediğiniz alışveriş merkezinin otoparkına rahatlıkla girersiniz :)

örnek : bayrampaşa forum

anlıyorum hocam.belki zamanla bende gireceğim bu lpg işine.teşekkürler bilgiler için.

Ankarada en ucuz yer Milangaz : 1.54 Bentderesinden Cebeci ye giden yol üstünde.
Biraz sıra oluyor ama max yarım saatte sıra gelir.

cetinersin' Alıntı:
Ankarada en ucuz yer Milangaz : 1.54 Bentderesinden Cebeci ye giden yol üstünde.
Biraz sıra oluyor ama max yarım saatte sıra gelir.
Konyada 2,04 arda 50 kr kadar çok ciddi rakam oynuyor ben bu ardaki fark nasıl oluyor çözemedim

Diyarbakırda da 2.01 tl
Arkadaşlar fiyat neden ilden ile değişiyor bunun sebebi nedir?

hasari' Alıntı:
Diyarbakırda da 2.01 tl
Arkadaşlar fiyat neden ilden ile değişiyor bunun sebebi nedir?

bir kullanıcıya opetin verdiği yanıt ;

Sayin Abdurrahman Aslan,

Oncelikle hassasiyetiniz icin tesekkur ederiz.

01/01/2005 tarihinden itibaren Devletimizin almis oldugu “Serbest Fiyatlandirma” karari ile istasyonlarimiz akaryakit fiyatlarini kendileri belirlemektedir.

Opet Petrolculuk A.S. olarak istasyonlarimiza (internez sitemizde)sadece fiyat tavsiye edebildigimiz icin fiyatlandirma konusunda bir yaptirimimiz bulunamamaktadir.

Daha detayli bilgi almak isterseniz 444 6738 numarali Opet Musteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Saygilarimizla,

Opet Petrolculuk A.S.
Musteri Hizmetleri
444 6738

orjinal yazı da burada
http://www.toyotaclubtr.com/sohbet/benz ... ldigim-aci

bir de ekonomiyle-şunla bunla ilintili değişiklikler var;

http://www.emekpetrol.com/urunler.asp?u ... EN-DEGISIR

yozgat yerköyde 1,99 olanda var ama benim sürekli aldığım yer ilk başta 1,87 den 1,90 a cıkardı şimdide 1,95 yaptılar.

Geri