BURSA FORMATÖR GÖREVLENDİRİLMESİ

Kodla Büyü

hakansia

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İl formatöründen gelen maile göre görevlendirmeler 30 Aralık taki eş durumu özür tayininden sonra yapılacaktır. Ancak görevlendirmeler 1 Ocak - 30 Haziran 2012 tarihleri arası için geçerli olacaktır.

Mail bana gelmedi fakat öyle olması güzel en azından kimse mağdur olmaz...

hakansia' Alıntı:
İl formatöründen gelen maile göre görevlendirmeler 30 Aralık taki eş durumu özür tayininden sonra yapılacaktır. Ancak görevlendirmeler 1 Ocak - 30 Haziran 2012 tarihleri arası için geçerli olacaktır.
hocam eş durumunda ilişik kesme işlemleri göreve başlama dönemleri ara tatile denk geliyor. ee böylece bizim başvurular ve onaylama işlemleri 2.döneme denk geliyor. bu süre zarfındaki ek ders ödemelerini neye göre yapacaklar yada başvurdunuz onaylanması garanti mi? yani bence 1 ocaktan itibaren ek dersiniz kesilir. yeni görevlendirme gelene kadar!

Onaylarımız sonradan gelsede ek derslerim hiç kesilmedi. 2007 yılından itibaren hiç kesintisiz olarak formatörlük yaptım.Yarıyıl ve yaz tatillerinde okuldaydım.Yıllık izinler hariç. Onaylarımız sonradan geldiği zamanlarda oldu. Ancak ek derslerimi aldım tabii okula gelmek şartıyla. Başvurular anladığım kadarıyla 2. dönem başında alacaklar. Ancak görevlendirmeler 1 ocaktan itibaren yapılacak. Özür gurbu nedeniyle gelen arkadaşalr ise ek derslerini 2. dönem başından daha önce görevde olanlar ise 1 ocak itibariyle alacaklar...

hakansia' Alıntı:
Onaylarımız sonradan gelsede ek derslerim hiç kesilmedi. 2007 yılından itibaren hiç kesintisiz olarak formatörlük yaptım.Yarıyıl ve yaz tatillerinde okuldaydım.Yıllık izinler hariç. Onaylarımız sonradan geldiği zamanlarda oldu. Ancak ek derslerimi aldım tabii okula gelmek şartıyla. Başvurular anladığım kadarıyla 2. dönem başında alacaklar. Ancak görevlendirmeler 1 ocaktan itibaren yapılacak. Özür gurbu nedeniyle gelen arkadaşalr ise ek derslerini 2. dönem başından daha önce görevde olanlar ise 1 ocak itibariyle alacaklar...
hocam senin idare insiyatif alıyor bizim idaremiz neye göre alacak? başvurusunu yapmadığım yapamadığım bir görev için ve başvuranların kabul edileceğine dair hiçbir yazı göndermedikleri için ben idareme ben geliyorum bana ek ders yazın diyememki. bursa mem en azından bununla ilgili bir yazı gönderebilir. görevlendirme onayları sonradan gelecek olan formatör olmak isteyen öğretmenlerimizin ek derslerinin yapılması gibi.bizlerde okulda formatör gibi davranırız ama şu şartlar altında şahsen benim idarem dursamda bu ek ders çizelgesini yapmaz yapmamasıda normaldir. çünkü aksi bir durumda onaylanmamak gibi sıkıntı çekeriz. bu tarihler eş durumundan gelecek arkadaşlar için güzel düşünülmüşte bizim için pekde iç açıcı değil açıkcası.

İnegöldeyim. Başvuru yazısı bugün geldi. Çarşamba saat 12'ye kadar başvurmamız isteniyor, tabi İnegöl için bu geçerli.
Hayırlı Olsun :!:

evet hocam yazımız geldi bende ilkkez başvuracam mecburiyetten artık ama yazıdaki eklerde başvuru dilekçesi yok yazı mı eksik yoksa :shock:

Ben de ilk kez başvuruyuyorum.
Şimdi biz 1 ocakta formatör gibi gidip gelelim mi? ,Onayı mı bekleyelim? Ek ders nasıl olacak Ocak ayında?
Başvuru dilekçesi önceki yıldan ekliyorum.

Ekli dosyalar

• EK-2_2011.rar
    12.4 KB · Görüntüleme: 61
geçen yıl bursadaydım şimdi mersindeyim.geçen yıl bursada ocak görevlendirmesi 17 ocakta geldi.temmuz görevlendirmesi 25 temmuzda. şimdi mersinde 28 aralıkta geldi.bu farkı bursadaki eğiticilerin (gerçi orda eğiticilerin elinde olanda bişey yok ama en azından üste bastırabilirler.) bilmesini gerektiğini düşünüyorum.ek görevlendirme başvurusu çıkartmalılar.bekliyosun görevlendirme yok. idareci keyfi gelirse canı isterse ekders yazıyo.mersinde 1.dönem formatör olanlar otomatik olarak 28 aralıkta 1 ocak tarihli görevlendirildi.ilk defa görevlendirileceklerden ise yeni dilekçe alınıyo.bu bu kadar basittir ya çok mu zor ki ordaki arkadaşlara sınıntı yaşatılıyor.ama burda eğiticiler ne derse o olur bu konuda.bizim taleplerimizi görmezden gelemezler.

22 aralık ta gönderdik dilekçeleri onaylar hala gelmedi. inş önümüzdeki hafta gelirde sorun olmaz. onaylanacak garantiside yokki neyi bekliyecez ne için bekliyecez. ek dersi neye göre yazacak idare.

yeni gördüm hocam mesajlarınızı idareye gidip listeyi alıp siteye yükleyim.

Herkes bu listeyi edindiğine ve zaten okullara da ulaştığına göre bu listenin buradan silinmesinin iyi olacağını düşünüyorum. Sebebine gelince listede isimlerle beraber kimlik numaraları da yer alıyor... O yüzden ekleyen arkadaştan rica etsek silmesi mümkün müdür ?

Arkadaşlar yazın eş durumundan bursa ya gelmem gerekecek bursa nasıl bir ildir yaşantı olarak, nilüfer de eşimin iş yeri, o civarda açık okul olurmu? Bursa için çok pahalı diyorlar, ben adapazarında oturuyorum,bebekte var, bakıcı ücretleri konusunda bilgisi olan var mı? bana fikirlerinizi yazarsanız çok sevinirim, teşekkürler...

Geri