Bursa'da BTR öğretmenliği nasıl?

Kodla Büyü

02lord

Üye
Merhaba arkadaşlar.
Bu sene il dışı tayin ile Bursa'ya, özellikle Nilüfer ilçesine gitmek istiyorum.

BTR öğretmenliği Bursa'da, bilhassa Nilüfer'de ne şekilde oluyor? BTR öğretmenliği iş yükü genel olarak nasıl?

Ayrıca Bursa'da genel olarak tekli öğretim mi çoklu öğretim mi var okullarda?

Bilgilendirirseniz sevinirim.

İl dışı Nilüferde hiç açılmadı hocam il içinde genelde dolduruyorlar boşluk varsa, yıldırım ve osmangazi açılır merkez ilçelerden genelde , tekli ve ikili öğretim okuldan okula değişmekte , BTR konusunda da herhangi bir büyükşehrin okulunda olduğu gibi her şey çok farklı bir şey yok

İl dışı Nilüferde hiç açılmadı hocam il içinde genelde dolduruyorlar boşluk varsa, yıldırım ve osmangazi açılır merkez ilçelerden genelde , tekli ve ikili öğretim okuldan okula değişmekte , BTR konusunda da herhangi bir büyükşehrin okulunda olduğu gibi her şey çok farklı bir şey yok
Nilüferin ya hiç açılmayacağını ya da az açılacağını tahmin ediyordum. Umarım yakın okullar olur hocam bilgilendirme için teşekkür ederim

Boşuna umutlanma değil hocam.

2009 da İl dışı olarak ben gelemedim.
Ancak mazeretten gelebildim.

Şu anda yine durum aynı şekilde.

Bu sene İl içi Osmangazi açılmadı.
2-3 adet Meslek Lisesi Osmangazi ve Yıldırım açıldı.

Gelmeyi düşünen okul seçmeden gelecek. Boş okula gelip 2-3 yıl içinde yer değiştirecek.

Sistem bu.

Bana 1 tane okul açılmış sistemde. 20 gün sonra zorunlu hizmetim bitiyor. Merkez okullarinda açilması gerekmiyor mu?

Nilüferde bildiğim kadarıyla açık yok il içi il dışı zor mazeret gerekse nasıl gelinir bilmiyorum. Btr için duyuru yapılıyor internet üzerinden tercih yapıyorsunuz sadece nilüfer okulları çıkıyor. Ben il dışı il içi denedim gelemedim mazeretle gelmiştim

Geri