Canım çok sıkkın Arkadaşlar

Kodla Büyü

salihasuat

Üye
Arkadaşlar biz buraya yeni taşındık. Eşim astsubay, astsubay arkadaşlarının eşleri hoş geldine geldiler. Buraya kadar her şey güzel. İçlerinden biri gelmemiş onu bahane ederek aynı 10 kişi gelmek istiyor. Ne yapabilirim aklıma bir fikir gelmiyor. En güzel cevap nasıl bir cevap olabilir.

derdiniz bu olsun hocam yapıverin bi çay

başlığa bakınca daha büyük bi durum var sandımdı :shock:

Güzel bir bahane ile savuşturmak lazım. Erteleme ve öteleme gibi. Şu an işim var şu zaman gelin diye. Sonrasında herşey rayına girer.

Hayır şaka filan değil diğer konuların da aşk, sevgi her konunun tartışıldığını gördüm yazayım dedim o yüzden yazdım kafama takıldı kimseyi kırmak istemiyorum ve uygun cevap da bulamıyorum nasıl bir cevap vermem gerekir de hem kırmayayım hem de gelmesinler çünkü o kadar çok yoruldum ki gelen gidenden hoşgeldine gelen diyenlerden artık bıktım. O yüzden sordum size sevgili arkadaşlar. Şöyle meşgul ettiysem kusura bakmayın.

2012 nin son şakası :)

hocam Allah yardımcınız olsun çok sevilen birisi oldugunuz anlaşılıyor ki 10 kişi tam takım yine geliyorlarmış :)))

sanırım yeni evlisiniz biraz tecrübeli teyzelerinizden bilgi alın..zamanla alışırsınız..Müsait bi zamanda diyip geçiştirin.

Evet iyi ağırladım :) Sonuçta misafir kutsaldır bizde öyle bisküviynen ağırlamak da işime gelmiyor açıkçası utanıyorum kısacası o yüzden yeniden gelmelerini istemiyorum.

salihasuat' Alıntı:
Arkadaşlar biz buraya yeni taşındık. Eşim astsubay, astsubay arkadaşlarının eşleri hoş geldine geldiler. Buraya kadar her şey güzel. İçlerinden biri gelmemiş onu bahane ederek aynı 10 kişi gelmek istiyor. Ne yapabilirim aklıma bir fikir gelmiyor. En güzel cevap nasıl bir cevap olabilir.
Allah başka keder vermesin hocam...:) Tek derdiniz bu olsun...

bence dürüst olun söyleyin.öyle ötelemek başka nedenler sunmak bence hoş değil.bu tip durumlarda illa anlaşılıyor.

Hocam o gelmeyen kişiye siz gidin:)Hatta yüzsüzlüğe vurun senin geleceğin yok ben geleyim komşumla tanışayım falan .Hem aradan çıkmış olur zaman kazanmış olursunuz:)

Yeni taşındık bizde, eski tanıdıklarımız hariç burda bi hoş geldin diye kapaımızı çalan olmadı, bence kıymetini bilin iyi değerlendirin, bi kek yapıverin geçsin, yemek yemeye glemiyo ya kimse :)

:) Valla süper. Eşiniz astsubay olduğuna göre çevreniz hep asker kişilerin eşlerinden oluşacaktır. Bence onlarla iyi geçinmeye bakın. O çevreninde dedikodusu pek bi yaman olur. Ardınızdan konuşturmayın hocam. En iyi şekilde ağırlayın. Saygılar...

seyma' Alıntı:
Yeni taşındık bizde, eski tanıdıklarımız hariç burda bi hoş geldin diye kapaımızı çalan olmadı, bence kıymetini bilin iyi değerlendirin, bi kek yapıverin geçsin, yemek yemeye glemiyo ya kimse :)
:+1:
bi if then else döngüsü yazmak lazım :) k=10 else return

sizi yeterince tanıyamamışlardır bi bahane sunup daha iyi tanımak için tekrar gelmek istemişlerdir :mrgreen:
bide hocam aman ha buyur edin yoksa kadınlar sizi dışlarsa kocaları da eşinizi dışlar :mrgreen: bu işler böyle :mrgreen:

Accipiter' Alıntı:
doğru söyleyin. bütün site toplandınız bana şaka mı yapıyorsunuz...

Evet evet şaka olmalı...

Biz de zannetttik okulda bişiy oldu. Hemen bir el atalım olaya diyorduk ki... Misafir gelecekmiş. :lol:

Hocam erkek aklımla ne kadar yardımcı olabilirim bilmiyorum ama...

Marketlerde çeşit çeşit hazır kurabiyeler var, çok da güzel yapıyolar. Bir kaç tane de hazır kek. (Reklamda diyor ya: "Sen mi yaptın bunu", işte onlardan)

Ocağa da büyük çaydanlıkla çay, tabii bir de kısır veya patates salatası veya piyaz türünden bişiy, çiğ köfte de olabilir...
Tabaklar kalktıktan sonra da bir Türk kahvesi... Eğer hala oturuyolarsa peşine de elma, portakal, muz, nar...(meyve tabakları)

Yaa hiç işim olmayan bir konuya ne yazı yazdım yaaa... Sayın hocalarım açtığınız başlıklarla ara sıra böyle şaşırtın bizi..... :puhaha:

:lol: :lol: Şu an yerden yeni kalktım :) gülmekten yere yattım böyle bir konu ve başlık olamaz

Geri