Canım çok sıkkın Arkadaşlar

Kodla Büyü
belkide sizin misafirperverliğinizden memnun kaldıklarını ifade etmek için söylemişlerdir, yani çook süperdi herşey bir daha isteriz (gerçek değil sadece moral ve teşekkür etmek için söylenen bi teklif olabilir, mecazi yani, ödül pekiştireç de diyebilirsiniz) :)
yok gayet ciddiyseler ve siz de tekrarlamak istemiyorsanız, şakayla karışık gülerek belki sırada kim var kime gidiyoruz gibi şeylele başınızdan savabilirsiniz belki :)

istanbul38' Alıntı:
seyma' Alıntı:
Yeni taşındık bizde, eski tanıdıklarımız hariç burda bi hoş geldin diye kapaımızı çalan olmadı, bence kıymetini bilin iyi değerlendirin, bi kek yapıverin geçsin, yemek yemeye glemiyo ya kimse :)
:+1:
bi if then else döngüsü yazmak lazım :) k=10 else return

gülmekten gözümden yaş geldi hocam Allah iyiliğinizi versin :)

Hocam sizi korkutmak istemem ama ya yine eksik birileri olursa?Tekrar mı gelecekler :)) Kısır döngü bunun sonu yok.

Hocam bence evinize örümcek yerleştiriyorlar, sizde onları kabul edip ceket ve ayakkabılarına yerleştirin :D :D :D

repeat
çaylar pastalar postalar sıkıntılar;
until misafirsayisi=10;
Araya bir app terminate eklerseniz iş biter yoksa bu döngü bitmez :mrgreen:

Konu bayanlar kulübüne taşınmıştır..

hocam il seferde geldiklerinde çok güzel ağırlamışsın ondan geliyorlardır bir daha o ilk seferde gelmeyen taktiktir kesin bu sefer kekin içine şeker yerine tuz koy bir daha gelmezler bence sizde rahatlarsınız :mrgreen:

Hocam hemen alma sen de dinlen biraz sonra al misafirlerini gelsinler bir kez daha nolcak ki topu topu 2-3 saat otuturlar giderler. bunda can sıkcak bi durum yok.Tek derdin bu olsun.Ben hergün nelerle uğraşıyorum. Halimi görsen haline şükredersin...

salihasuat' Alıntı:
Arkadaşlar biz buraya yeni taşındık. Eşim astsubay, astsubay arkadaşlarının eşleri hoş geldine geldiler. Buraya kadar her şey güzel. İçlerinden biri gelmemiş onu bahane ederek aynı 10 kişi gelmek istiyor. Ne yapabilirim aklıma bir fikir gelmiyor. En güzel cevap nasıl bir cevap olabilir.

Allah iyiliğini versin. İnsanlar artık misafir istemez oldu. hocam bu seferde gelsinler sizde sırayla ayda bir birine gidersiniz. 1 seneyi böylece yırtarsınız. senede 1 misafir kabulü, nasıl?

zilal' Alıntı:
seyma' Alıntı:
Yeni taşındık bizde, eski tanıdıklarımız hariç burda bi hoş geldin diye kapaımızı çalan olmadı, bence kıymetini bilin iyi değerlendirin, bi kek yapıverin geçsin, yemek yemeye glemiyo ya kimse :)
gelicem inş. canım hep bi işim çıktı.. :oops:

bu arada konu shibi arkadaşım, müsait değiliz deyin bence

Bekliyorum inşallah en kısa zamanda, ne zamandır da görüşemedik.. Size demedim ama ben, apartmandakilere diyorum :D Koskoca apartmanda kimse hoşgeldiniz demedi :p

seyma' Alıntı:
zilal' Alıntı:
seyma' Alıntı:
gelicem inş. canım hep bi işim çıktı.. :oops:

bu arada konu shibi arkadaşım, müsait değiliz deyin bence

Bekliyorum inşallah en kısa zamanda, ne zamandır da görüşemedik.. Size demedim ama ben, apartmandakilere diyorum :D Koskoca apartmanda kimse hoşgeldiniz demedi :p

komşuluk öldü artık.. ben de tanımam apartmandakilerin çoğunu.

inş. ct. görüşürüz

simpson' Alıntı:
istanbul38' Alıntı:
seyma' Alıntı:
Yeni taşındık bizde, eski tanıdıklarımız hariç burda bi hoş geldin diye kapaımızı çalan olmadı, bence kıymetini bilin iyi değerlendirin, bi kek yapıverin geçsin, yemek yemeye glemiyo ya kimse

Hocam if then else döngüsünü bana mı yazdınız, yoksa başlığı açan arkadaşa mı :)

seyma' Alıntı:
simpson' Alıntı:
istanbul38' Alıntı:
seyma' Alıntı:
Yeni taşındık bizde, eski tanıdıklarımız hariç burda bi hoş geldin diye kapaımızı çalan olmadı, bence kıymetini bilin iyi değerlendirin, bi kek yapıverin geçsin, yemek yemeye glemiyo ya kimse

Hocam if then else döngüsünü bana mı yazdınız, yoksa başlığı açan arkadaşa mı :)

size yazmadım hocam size +1 verdim

Arkadaşlar, telefonda demişlerdi gelebiliriz diye oturmaya gittiğimde birşey demedim onlar da birşey demedi. Demek ki ne diyeceğim diye söylemişler. Neyse hayırlısı, ne kadar fesat insanlar var siz siz olun kimseye koz vermeyin hayatta hiç bir zaman zayıf yönünü söylemeyeceksin

Geri