Cd'den Calisan Win7 PE x86 280.05 MB tek link

Kodla Büyü
benimde inmek üzere fırsatını bulur bulmaz deneyeceğim. bunu usb ye atıp bootlu olarak kullansak ?
hatta multi boot haline getirebilen arkadaş varsa yapılışını da yazarsa çok güzel olur.
örneğin hiren's boot windows hepsi iç içe olsa

inikat' Alıntı:
benimde inmek üzere fırsatını bulur bulmaz deneyeceğim. bunu usb ye atıp bootlu olarak kullansak ?
hatta multi boot haline getirebilen arkadaş varsa yapılışını da yazarsa çok güzel olur.
örneğin hiren's boot windows hepsi iç içe olsa

hocam bootlu olarak kullanibilirsiniz . Multiboot haline getirecem ama günlerce uğraşıp eklediğim bu tarz paylaşımlar siliniyor o yüzden nasıl yaparız bilmiyorum :)

Neyseki Chrome ile sorunsuz indirmeyi başardım sanunda :) İE çıldırttı beni günlerdir "bad hash" hatasıyla.. Paylaşım için teşekkürler, çok faydalı bir iş yapmışsın :alkis:

dkc' Alıntı:
Neyseki Chrome ile sorunsuz indirmeyi başardım sanunda :) İE çıldırttı beni günlerdir "bad hash" hatasıyla.. Paylaşım için teşekkürler, çok faydalı bir iş yapmışsın :alkis:

yorumlarınız için teşekkürler hocam sağolun

Teşekkürler. Jdownloader ile sorunsuz indiriyorum şu anda. Emeği geçenlerin ellerine sağlık... :++:

güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Paylaşımlarda bi teşekkür bekliyor insan :)

öncelikle teşekkür ederim sayın hocam, indirmede sıkıntı yok ama ben de açılmadı Windows yükleniyor ekranından sonra siyah ekran da kaldı. Sebep ne olabilir?

Geri